Tržnice Brno

Festival vánočních dárků

  • Akce již proběhla

  • Tržnice Brno
    Zelný trh 14-16

Druhý ročník Festivalu vánočních dárků je tady! Přijďte si nakoupit nebo vyrobit vánoční dárky v sobotu 9. prosince 2017 od 10 do 19 hodin do Tržnice Brno na adrese Zelný trh 14-16.

Na Festivalu vánočních dárků hraje prim prodejní jarmark doplněný doprovodným programem pro děti i dospělé.

Cílem akce je vytvořit místo, kde se dají najít pěkné dárky pro celou rodinu, a to bez stresu tolik typického pro klasické předvánoční nakupování. Chtěli bychom obnovit tradici nákupu ručně vyráběných dárků a klidnou atmosféru Vánoc. Přijďte se pobavit, zanakupovat, podpořit přes třicítku menších i větších šikovných výrobců, občerstvit se dobrotami a třeba i udělat dobrý skutek pro ty, co zatím neměli v životě příliš štěstí.

Pojďte se zúčastnit různých dílniček a workshopů, poslechněte si živou hudbu nebo dorazte relaxovat k autorskému čtení. Mezi tím se vaše milé ratolesti zabaví v dětském koutku, odkud se mohou vrátit dokonce i s vánočně laděným namalovaným obličejem nebo s ručně vyrobeným dárečkem.

Dorazte s celou rodinou i známými, Festival vánočních dárků nabízí zábavu a pořízení vánočních dárků pro všechny. Těšíme se na vás!

Kdy se akce koná

9. prosinec 2017 - 10:00–19:00

Vstupné

Vstupné je zdarma a vítání jsou i pejsci.

Více informací a kontakt

Zelný trh 14-16, 60200, Brno

Událost na FB
info@zijtadyated.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku