Festival Ochutnej svět 2018

Malá Amerika

Festival Ochutnej svět 2018

  • Akce již proběhla

  • Malá Amerika
    Hybešova 1a
    Brno

Třetí ročník festivalu Ochutnej Svět se ponese jak jinak než již v tradičním duchu chutí a vůní z celého světa.

Jak náš slogan říká. „Bez letenek a pasů ochutnáte během víkendu celý svět!“. A ani letos to nebude jinak. Více než 40 zástupců identické kuchyně z různých kontinentů na jednom místě, pokrmy, delikatesy z celého světa a bohatý program. To je festival Ochutnej Svět. Těšit se můžete na 53 stánků a foodtrucků, 13 cooking show v čele s akutálně nejsledovanější foodblogerkou a kuchařkou s Kamilou Rundusovou alias Kamu.

Zveme Vás na přehlídku opravdového jídla z celého světa. Mezinárodní restaurace, originální zástupce ze všech koutů světa a také opravdou foodmarket ze surovinamy a produkty, které ve vašem obchodě jen tak nekoupíte budou součástí největšího food festivalu v Brně. Těšit se můžete na asijskou kuchyni, bezkonkurenční steaky a hamburgery. Pro příznivce extrémní kuchyně máme připravený hmyz a překvapení.
Bohatý doprovodný program v podobě workshopů, promítání či výstavy Vás vtáhne do děje divoké Afriky či na úpatí Nepálu. Děti se můžou těšit na divadlo nebo na originální stan plný soutěží a výroby něčeho na mlsání. Děti do 120cm zdarma.

Více informací

Kdy se akce koná

28.–29. duben 2018 - 11:00–18:00

Vstupné

Od 50 Kč

Více informací a kontakt

Hybešova 1a

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku