Pavilon A

Festival MUNI 100

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Výstaviště Brno
    Výstaviště 405/1
    Brno 60300

Teď, nebo za sto let! Univerzita zve na festival.

Masarykova univerzita slaví sto let své existence ve velkém stylu. Na sobotu 15. června zve absolventy na všechny své fakulty a spolu s širokou veřejností pak na navazující festival na brněnském výstavišti. Vrcholem programu bude večerní koncert Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu s bandleaderem Josefem Buchtou.

Festival MUNI 100 s mottem „Teď, nebo za sto let” se koná v rámci oslav 100. výročí založení školy a nabídne koncerty populárních kapel, interaktivní stánky univerzitních pracovišť, akce pro děti, divadelní představení nebo to nejlepší z brněnské gastronomie.

Odpoledne a večer moderované Ondřejem Sokolem zaplní představení jednotlivých částí univerzity, program pro děti i kulturní nabídka. Návštěvníci se mohou těšit na divadelní představení nebo na koncerty Ukulele Orchestra jako Brno, VUS Ondráš a Symfonického orchestru a Pěveckého sboru MU. Největším lákadlem pak bude večerní koncert Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu.

Kdo vydrží do pozdních večerních hodin, může se těšit na sledování ohňostroje věnovaného brněnským univerzitám v rámci přehlídky Ignis Brunensis.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou v prodeji do 5. června. Vše důležité o festivalu, ale také o programu Dne absolventů nebo o možnosti využít festivalu pro sraz s někdejšími spolužáky najdete na

www.muni100.cz

Kdy se akce koná

15. červen 2019

Vstupné

Dospělí250 Kč

Více informací a kontakt

Výstaviště Brno
Výstaviště 405/1
Brno 60300

Událost na FB