Park Lužánky

Festival deskových her Brnohraní

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

Brnohraní je akce pořádaná fanoušky deskových her pro všechny, kdo mají chuť si nějakou deskovou či karetní hru vyzkoušet. Akce se bude konat 16.-18. listopadu 2018 ve Středisku volného času v Lužánkách v Brně, které je spolu s obchodem Planeta Her pořadatelem akce. Akce se koná již počtvrté a pokaždé se na ní sešlo velké množství hráčů.

Hrát se bude tři dny od rána do večera a přijít může skutečně každý. Na místě bude spousta her k vyzkoušení a spousta hermanů, kteří vám rádi vysvětlí pravidla. Hry máme pro malé i dospělé, pro každého se prostě něco najde!;) K dispozici bude přes 100 různých titulů, starších her i novinek. Hlavně přijďte!

Na akci se budou podílet přední české deskoherní firmy, jako jsou Mindok, Albi, Piatnik, Blackfire či Rexhry a také brněnský obchůdek Planeta Her. Kromě hraní tak budete mít možnost tam deskovky i výhodně koupit přímo na stáncích těchto firem;)

Stejně jako loni vám budeme moc vděční, pokud budete na akci přes Facebook zvát i své kamarády. Loňská akce se moc podařila a rádi bychom na ni navázali.

Kdy se akce koná

16.–18. listopad 2018 - 12:00–16:00

Vstupné

Dospělí40 Kč
Mládež (6-15 let)20 Kč
Děti (0-6 let)zdarma

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku