Kino Art

Erotic Days

  • Akce již proběhla

  • Cihlářská 4, Brno

Kino Art zve na druhý ročník přehlídky filmů s erotickou tématikou Erotic Days! Součástí přehlídky bude i náš první filmový kvíz, ve kterém se můžete blýsknout znalostí erotických snímků.

Sex poutá, sex osvobozuje. Může působit jako zbraň revolucionáře a může vás uvrhnout do nejtemnějšího vězení. Otevírá dveře, stejně jako láme nohy. Filmy o sexu bývají často o tom prvém či druhém. Nějak se to semlelo tak, že objektem zájmu budou hlavně mladé dívky. Axolotl Overkill i Vlhká místa ukážou sex jako prostředek angstu dospívání. Život Adèle vás zavede na voyaerskou jízdu objevování vlastní sexuální orientace. A Dvojitý milenec převádí sex na pole psychoanalýzy a thrilleru. Touha a opatrnost Anga Leeho je skutečným válečným filmem, kde ložnice je bojištěm, kde se prolévá krev a porážejí nepřátelé.

A byť to není fér, muž v centru dění bude jen v jednom filmu – to mu nicméně neubere na jeho mužnosti! Po Nymfomance přijde na scénu i nymfomaniak, Michael Fassbender ve filmu oscarového Stevena McQueena Stud o závislosti bez lásky a rozkoše. Klidně tak podlehněte tlaku léta, které příjemně oblažuje vaše citlivá místa a odhaluje deltové svaly i krajkové nohavičky, a přijďte meditovat k nám nad enigmatickým zázrakem v peřinách.

Kdy se akce koná

8.–11. červenec 2018

Vstupné

Vstupné: 100 / senioři a studenti 80 / filmový klub 50 / kvíz 40
Vstupenky můžete zakoupit online, na pokladně Kina Art na Radnické, nebo v infocentru TO JE BRNO.

Více informací a kontakt

Cihlářská 4, Brno

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku