Fléda

Elektra: Layton Giordani & Orbith & support

  • Akce již proběhla

  • Fléda

Květnovou Elektru rozehraje mladý newyorský DJ a producent Layton Giordani. Aktuální stoupající hvězda vydavatelství Drumcode a Truesole Adama Beyera vystoupí poprvé v ČR!

V roce 2017 mu u Drumcode vyšlo debutové album s 12 původními skladbami Where It Begins (DC170), s nimiž objel největší evropské techno festivaly. Po návratu vydává tamtéž EP Live Again (DC180), na němž si plní sen spoluprací s newyorskou DJ legendou Dannym Tenagliem. Kolaborativní track tvoří A-side stejnojmenné nahrávky. Je to temně laděná skladba navozující hypnotickou atmosféru postupně budovaným základem, jímž se prolínají industriálně znějící vokální echa.

SUPPORT: 
Orbith
Tim B (AT)
Hory_Doly (DENSE AUDIO Phobos Records KOYO MUSIC)
Dj Fly & friends stage: Da Moon, FlyTech, Kema

Talentovaný DJ a producent Layton Giordani (⁕1992) propadl technu už v 15 letech v newyorském klubu Pacha. Od té doby cíleně pracoval na profesionální kariéře, přes týden pracoval na plný úvazek v hudebním studiu, o víkendech v NY nočních klubech. V roce 2014 se zviditelnil nahrávkou Careless Suggestions (Phobiq Records) a díky podpoře Deadmau5 zazářil na hlavní scéně Ultra Music Festivalu v Miami, který vysílalo BBC Radio 1 i proslulá Global Radio Show Carla Coxe. Skladba se v Beatport Techno Top 100 držela víc než půl roku. Útoky na přední pozice prestižního žebříčku pokračovaly vydáním EP Never Forgotten (Intec 2015, 10. místo) a EP Unspoken (Truesoul 2016, 3. místo). Dalšími mezníky v Laytonově cílevědomém dobývání světové techno scény bylo umístění jeho tracku Rivington na prestižním výběru Drumcodu A-side Vol.5 (DC159) a vydání remixu nadčasové klasiky Doppelwhipper (Truesoul) Gabriela Anandy.

Jako rezident prestižního newyorského klubu Output (od roku 2013) vydával své tracky u renomovaných labelů Intec Digital, Octopus Recordings, Phobiq, Transmit a dalších. Do Beatport žebříčku prorazil poprvé v roce 2014 nahrávkou Careless Suggestions. V posledních letech se těší masivní podpoře zásadních jmen světové techno scény. Hrají ho Adam Beyer, Deadmau5, Joseph Capriati, Carl Cox, Alan Fitzpatrick nebo Tale Of Us a další.

Více informací

Kdy se akce koná

11. květen 2018 - 21:00

Vstupné

PŘEDPRODEJ: 350 Kč (+ poplatky sítě) / na místě 400 Kč
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
► SMSTICKET.cz
► GOOUT.cz

Dospělí350 Kč

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku