CO.LABS

EIGHT CUPS AND THE DEVIL

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • CO.LABS
    Kounicova 686/22
    Brno 60200

Eight cups and the Devil je taneční divadlo vždy znova utvářené performery a improvizátory Robertou Legros Štěpánkovou a Tomášem Janypkou se zvukovým doprovodem Ivana Palackého a živým světelným designem Matthieu Legrose. Tyto tři vrstvy významů – tanec, zvuk a světlo – jsou na scéně v neustálé komunikaci a vznikají z přesné, ale spontánní sou-hry umělců v reálném čase.

Východiskem je vztah dvou lidí, kteří „spolu žijí a nevědí o tom“ a tarotové karty vytáhnuté umělci na počátku tvorby. Dílo je založeno na každodennosti života každého z nás, muže a ženy. Performéři prostupují za hranice běžné reality do atmosféry sna, surreálna až absurdna.

S humorem a poezií, nás umělci přenáší do našeho podvědomí, ze kterého se objevuje intenzivní svět symbolů. Ten je díky akčnímu potenciálu umělců obnoven v každém novém uvedení.

Projekt vznikl za podpory Ministerstva kultury ČR, Statutárního města Brna, Norských fondů 2014-2021, Rezi.dance Komařice, programu ART-IN-RES Nové Sítě z.s. a Magistrátu hl.m. Prahy.

Poděkování: Kamila Murlová (Dovadlo na Orlí), Markéta Málková & Aleš Hrdlička (Rezi.dance Komařice), Petra Bučková, Martina Čeretková, Nová Síť.

Dílo vzniká v spolupráci a za podpory tří stran: CO.LABS, ZDRUHESTRANY a ORBITA.

Představení má 75 minut a nemá přestávku

Umělecký tým:
Režie, choreografie, tanec: Roberta Legros Štěpánková,Tomáš Janypka
Hudba: Ivan Palacký
Světelný design: Matthieu Legros
Dramaturgická spolupráce: Šimon Peták
Grafika: Roman Ženatý
Produkce: Legros, Janypka, Wanda Kaprálová, Klaudia Klembarová

Kdy se akce koná

19. březen 2022 - 19:30
20. březen 2022 - 19:30

Vstupné

Na tuto akci je možné v předprodeji zakoupit vstupenku 1+1 zdarma. Jedna vstupenka dorazí hned, druhou si vyzvednete na pokladně před představením.

Dospělí200 Kč
Studenti150 Kč
Senioři150 Kč
ZTP a ZTP/P150 Kč

Více informací a kontakt

CO.LABS
Kounicova 686/22
Brno 60200

Událost na FB
vstupenky@colabs.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku