Dub from the ground X

Kabinet múz

Dub from the ground X

  • Akce již proběhla

  • Kabinet múz
    Sukova 4, 60200 Brno

10th Dub from the ground session s velmi speciálními hosty.

Vibronics /UK/
Dubble /HR/
Rybydub
Pawlač Zewls soundsystem

DFTG crew

 

 

VIBRONICS /UK/
Pouští do světa basové vlny od roku 1995. Jedno z legendárních producentských jmen UK dubové scény.
Dokazuje to přes 40 releasů vydaných na jeho jedinečném labelu SCOOPS, a také hosting na albech,
singlech a v remixech u mnoha dalších labelů (Universal Egg, Jarring effects, Dubhead, Jah Tubbys..).
Ve studiu se setkal se Zion Train, Iration Steppas, Macka B, Ranking Joe, High Tone, Big Youth a spoustou dalších reggae umělců. Své publikum, ať už v klubu, nebo na festivale umí rozpohybovat svými živými mixy, přičemž Vibronics neúnavně cestuje napříč celou Evropou, Asií, Střední Amerikou a
Karibikem.

DUBBLE /HR/
Těžkotonážní dubový projekt jež je součastí balkánské dubové scény. Dubble se skádá z dvou bývalých členů Radikal dub kolektiv – Vanya O a Dubolik, odkud převzali dubwise charakter do jejich dalšího projektu – Dubble prostě zní jako heavyweight UK dub. Pokouší se do svého zvuku dostat prvky dubstepu a trancu, a tím vytvořit unikátní formu dubu budoucnosti.
Dubble na svých vystoupeních živě hrají na elektronické hudební nástroje, a jejich stopy bezprostředně mixují. Kombinují klasický retro dub mix s analogovým syntetizátorem, živým vokálem a melodikou.

PAWLAČ ZEWL je soundsystem a parta dlouholetých tahounů na brněnské a české reagge dubové scéně, ať už v roli selektorů, DJs a producentů nebo jako promotérů. V současnosti můžete na akcích pod taktovkou PZ slyšet žánrově pestrou selekci a crew je více aktivní na soundsystémové scéně. Ale na DFTG se vrátí „back to the roots“ a na svém soundu se představí v poloze uctívající mocný dubový bass. Těšit se můžete na současnou kompletní sestavu – Papa Emys, Jahly Soul, Don Pedropoulos a Ramon Ramirez. Účast hostů není vyloučena.)

RYBYDUB se vrací po téměř dvouleté tvůrčí pauze, aby svým ekletickým přístupem rozčeřili vody české dubové scény. Proto se můžeme těšit na takřka kompletně novou show. Ale i ta by se měla opírat o léty prověřený rukopis Rybydub – živý mix citlivě kloubící dubový a basový základ s energickou taneční hudbou.

Více informací

Kdy se akce koná

16. únor 2018 - 20:00

Vstupné

do 22:00- 150,- Kč po 170,-Kč

Více informací a kontakt

Kabinet múz
Sukova 4, 60200 Brno

Událost na FB
richtarpatrik@gmail.com