Tržnice Brno

Dobrá Karma červen 2018 – bleší trhy v Tržnici Brno

  • Akce již proběhla

  • Tržnice Brno
    Zelný Trh 14, Brno

Pro někoho odpad – pro jiného poklad.

Rádi bychom vás pozvali na 14. Dobrou Karmu, která se bude konat přímo na Zelném trhu nebo ve druhém a třetím patře nově opravené budovy Tržnice Brno.

Zveme všechny, kdo mají rádi atmosféru bleších trhů a krásné dny, setkání a posezení každou první sobotu v měsíci do Brna na Zelný trh.

Máte byt přeplněný věcmi, které už nepotřebujete? Přijďte jako prodejce na Dobrou Karmu a nabídněte je těm, kterým by se mohly hodit. Poznejte radost někoho, kdo dá nový život něčemu pro vás nepotřebnému, získejte více prostoru a nějaké drobné navíc.

 

We would like to invite you to the 14th Good Karma, that takes place at the Zelný trh.
Feel invited to enjoy Saturday atmosphere at the flea market together with good music and tasty refereshments. Kids and dogs are welcome.
Is your home full of things which you don’t need anymore? So bring them to Good Karma market and let them find new owners. You will make this new owner happy and your favorite toy will be useful again. So lets have more space at home and some extra coin in the pocket 🙂
We would also like to invite anybody who don’t need the newest kettle which is on the market but is just fine with something that works or has a story behind. Both collectors and students who have just moved into the flat and need basic furniture to start with, may find treasures and interestings articles here.
We are happy to cooperate with foundations and charity shops who will have their stalls here. Do you prefer to give your things away to someone who may actually make good use of it, just bring it here.

Everybody wants to feel useful. Even the things like to be useful. And here you can give them a new chance.
Everyobody wants Good Karma, even the things. 🙂

Application:
https://goo.gl/forms/nipkPcBx4iPkjhE32

www: http://dobra-karma.cz/

Zveme taky všechny, kteří nutně nepotřebují nejnovější model varné konvice, ocení její příběh a stačí mu, aby fungovala. Zveme studenty a ostatní, kteří se právě přestěhovali a potřebují základní vybavení. Možná i sběratelé najdou nějaké zajímavé kousky.

Zveme prostě všechny, kteří rádi dávají věcem novou šanci.
Všechny věci chtějí být užitečné. Všichni chtějí dobrou karmu, i věci.

Informace pro prodejce a přihlášky zde:
https://goo.gl/forms/nipkPcBx4iPkjhE32

Více na www: http://dobra-karma.cz/

Více informací

Kdy se akce koná

2. červen 2018 - 09:00–15:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku