Radost

Django Fest 17. ročník / Gypsy Jazz & Alternativa & Latino LIVE PARTY

  • Akce již proběhla

  • Radost
    Cejl 52, Brno

Django Fest je multižánrovým festivalem, na kterém se vždy potěší fanoušci kvalitní hudby. I letos pro vás přinášíme špičky svých žánrů.

Skvělou cenu na tento festival můžete mít díky podpoře Statutárního města Brna a Ministerstva kultury ČR. Děkujeme.

Ek‘ Balam Trio
Pravý django jazz vám předvede tato skupina složená z muzikatnů z Česka i zahraničí. Django Reinhardt byl romský hudebník světovho formátu, který za sebou zanechal řadu pokračovatelů. I přes svůj handicap (nehybné dva prsty na levé ruce) dokázal hrát tak, jak nikdo předtím a svérázným hudebním cítěním přepsal dějiny hudby. Náš festival již 17. rokem věnujeme právě jemu.

Helemese
Původem kyjovská kapela Helemese hraje alternativní hudbu, ve které můžete slyšet folk, šraml, šanson i punk a to zároveň! V hlavní roli je harmonika a zpěv, ale celé dohromady je to prostě nářez, který vás nenechá sedět. Vtipné texty potrápí vaše bránice a budete si je prozpěvovat ještě dlouho po koncertě.

Jan Polyak Band a hosté
Hledáte ty nejlepší hudebníky z Brna? Najdete je v tomto seskupení, které Honza Polyak poskládal speciálně k příležitosti letošního Django Festu. Zahrají nám jazzové kousky i romské klasiky, nebudou chybět ani světové hity v jejich svérázném podání, doplněné o nejlepší zpěváky a zpěvačky – mladé hveždy vycházející z brněnského „ghetta“.

Gypsi Lopez Band
Na konci večera se nám představí tato brněnská kapela. Předvedou vám ty nejlepší písně k zábavě. Typická současná romská hudba, ovlivněná tradicemi i vývojem moderní hudby.

Více informací

Kdy se akce koná

23.–24. listopad 2018 - 19:00–01:00

Vstupné

Dospělí60 Kč
Dospělí100 Kč

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku