COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Semilasso

Divadlo – Dámská šatna

  • Akce již proběhla

  • Palackého tř. 832/126
    Brno 61200

Omlouváme se, z důvodu nemoci představení Divadlo – Dámská šatna rušíme bez náhrady. Vstupenky prosím vracejte v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

Jestlipak víte, která místnost v divadle je opravdu ta nejdůležitější a kde se všechno určuje, probírá, ovlivňuje, posuzuje a rodí? Tím tajemným, mystickým a vzrušujícím místem je právě dámská šatna.

Osoby a obsazení: Líza Daniela Kolářová Truda Dana Batulková Marie Evellyn Pacoláková Klára Petra Tenorová Režie Arnošt Goldflam Scéna a kostýmy Petra Goldflamová – Štětinová

Hudební spolupráce: Milan Potoček Technici Petr Mrázek, Roman Douda, Luděk Pangrác, Robert Matoušek

Skrze setkání a rozhovory v divadelní šatně dává komedie nahlédnout do osudů čtyř hereček. Do života Marie právě vstupuje nový muž, prožívá počáteční okouzlení i následné rozčarování. Trudu s malou dcerou zase již po několikáté opouští manžel. Mladičká Klára přirozeně touží po roli, divadelním růstu i úspěchu. Nejstarší Líza řeší v obecnější rovině smysluplnost hereckého poslání. Ve čtyřech generačních rovinách lze paralelně sledovat často provázané osobní i profesní události. Komedie skvěle poodhaluje jindy tak skryté atraktivní prostředí divadelního zákulisí. Netřeba příliš zdůrazňovat, že u autora není o situační humor nouze,. Dámská šatna vybízí diváky, aby si představení užili a odcházeli dobře naladěni. Umění všech čtyř představitelek k tomu dává dost důvodů, stejně jako hra samotná.

Kdy se akce koná

13. říjen 2019 - 19:00–22:00

Vstupné

Vstupenky: KC Semilasso, www.ticketportal.cz

Dospělí

Více informací a kontakt

Palackého tř. 832/126
Brno 61200

Událost na FB
glanc@glanc.cz