Veselá divadelní společnost, o. p. s.

Klub Leitnerka

Divadelní workshop Brno

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Klub Leitnerka
    Leitnerova 434/2, Brno

Hrajete divadlo, ale nechcete se spokojit s malými rolemi? Chcete studovat herectví, nebo se jím jednou i živit? Zkrátka… chcete se dostat dál, než vaši kolegové, a vybudovat kariéru?

Pak by vás mohl zajímat divadelní workshop, který se koná v sobotu 25. listopadu 2017 v Brně. Ten vám dává přesně to, co ke svému dalšímu růstu potřebujete – vzdělání, zkušenosti a znalosti lektorů hlasové, herecké i pohybové a teoretické výchovy, kteří se pohybují v oblasti divadla, rozhlasu i televize.

Závěrem dne je pak připravena ukázka scénického čtení ze hry Skleněný zvěřinec Tennessee Williamse s následnou diskuzí se sociologem a psychologem na téma práva mladého umělce na uskutečnění svého snu, snu o umělecké kariéře. Zajímá vás to? Pak neváhejte a přijďte 25. listopadu 2017 od 10:00 do 20:00 do Klubu Leitnerka v Brně. Na akci je nutné se přihlásit a předem zaplatit účastnický poplatek (všechny důležité informace a pokyny k platbě naleznete na stránkách divadelního workshopu http://divadelniworkshopbrno.webnode.cz/, případně na stránce souboru http://veseledivadlo.cz/).

Více informací

Kdy se akce koná

25. listopad 2017 - 10:00–20:00

Vstupné

Účastnický poplatek je třeba zaslat dopředu i s přihláškou. Ke stažení na webu níže.

Více informací a kontakt

Leitnerova 434/2, 602 00 Brno-střed-Staré Brno

Událost na FB
thomas.kudlicka@seznam.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku