SVČ Lužánky - Labyrint, Brno-Bohunice, Švermova 19

Divadelní festival Mezi panely v Labyrintu v Bohunicích

  • Akce již proběhla

  • SVČ Lužánky - Labyrint, Brno-Bohunice, Švermova 19

Devatenáctý ročník divadelního festivalu MEZI PANELY v režii lužáneckého pracoviště Labyrint je přehlídkou inscenací, které si připravili členové divadelních kroužků a amatérských divadel z Česka. Návštěvníci se mohou těšit na speciální hosty – divadelníky ze spolku Apél ze Slovinska. Připravený je také doprovodný program, například dílny, grilování nebo výměnný bleší trh “Průvan v šatníku.” Přistupte Mezi Panely v Bohunicích na Švermové 19 v sobotu 15. června od 9 do 21 hodin.

“Letošní ročník je výjimečný, jelikož se předvedou nejen Komedianti, Zelí, anglické kroužky Divangli, Dramák, Pirko, Improlab či Dřevěné divadlo, ale také zahraniční spolek APél ze Slovinska, který nás navštíví díky naší slovinské kolegyni Katji Ropert Perne. APél na Mezi panelech uvede představení Voda, které doplňuje neotřelou video-projekcí. Labyrint i APél chtějí nadále spolupracovat, což nám činí velkou radost a nabízí nová pole působnosti,” okomentovala novinky festivalu jedna z pořadatelek akce Lucie Sedláčková.

Kromě divadelních produkcí si malí a velcí návštěvníci užijí spoustu dílen. A bude i Průvan v šatníku! Výměnný bleší trh je připravený pro zájemce, kteří se chtějí zbavit nenošeného oblečení a nalézt něco nového pro sebe, tedy na sebe!
Festival bude zahájen už v devět hodin ráno a vstup je zdarma. Návštěvníci se mohou těšit na občerstvení, horké i studené nápoje, anebo využít venkovní gril. Dobroty na grilovačku si můžete donést své, anebo využít nabídku v klubu Labyrint.
Bližší informace o programu festivalu naleznete na Facebooku a na webu.

Kdy se akce koná

15. červen 2019 - 09:00–21:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

SVČ Lužánky - Labyrint, Brno-Bohunice, Švermova 19

SVČ Lužánky - Labyrint, Brno-Bohunice, Švermova 19

Událost na FB
549524160
tomas.labyrint@luzanky.cz