Dialogy nového příběhu: Mladýma očima ONLINE

  • Akce již proběhla

  • ONLINE

Dialogy nového příběhu jsou diskuzní platformou veřejnosti s osobnostmi, které z perspektivy různých oborů ohledávají naši budoucnost.
Sledujte Dialogy online, než se zase budeme moct sejít osobně.
Mladýma očima
S Luckou se chceme věnovat dialogu o budoucnosti z pohledu mladé generace. Budeme se bavit o té neurčité části generace, která může cítit určité příkoří v tom, v jakém stavu přebírá civilizaci. Generaci, která vyšla do ulic kvůli klimatické změně, ale její otázky mohou mířit ještě dál. Generaci, která může přehodnocovat postavení člověka na zemi, která hledá své místo ve světě, svou identitu a snaží se zorientovat ve společnosti fragmentované do řady nekomunikujících bublin.
Lucie Smolková
Lucka je jednou z výrazných tváří hnutí Fridays For Future. Na podzim loňského roku odjela na mládežnický klimatický summit OSN v New Yorku. V současnosti pracuje v Nadaci Partnerství, kde se věnuje tématům souvisejícím s klimatickou krizí a aktivizací občanské společnosti. Je rovněž součástí lektorského týmu Podhoubí NaZemi.
Martin Nawrath
Vystudoval biochemii na přírodovědecké fakuktě MU v Brně. Je facilitátorem, terapeutem a básníkem. Inspiruje se zejména u C.G. Junga a jeho pokračovatelů, mimo jiné v procesově orientované psychologii Arnolda Mindella, archetypální psychologii Jamese Hillmana a Thomase Moora a nové kosmologii Briana Swimma. To vše se snaží propojit v kontextu své práce v oblasti ochrany životního prostředí. Zajímá se o znamení doby, v současné době tedy zejména klimatickou krizi. Koncept Dialogů Nového příběhu inicioval jako snahu přispět ke střípkům obrazu nového světa, ve kterém budeme se zkoušenou přírodou ve větší rovnováze.
Akce se koná v rámci projektu Káznice Live.

Kdy se akce koná

21. říjen 2020 - 18:00

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!