COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

HaDivadlo

Dětský program Teréňák

  • Akce již proběhla

  • Hadivadlo

Poslední den týdenního programu Terénní úpravy, tedy 6/10, bude věnován dětem. ️Čekají vás rodinná představení, divadelní a výtvarné dílny & hudba.

TEREZA ŘÍČANOVÁ: O ČERNÉ PANÍ
Divadelní představení Terezy Říčanové vyrobené z krabice. (Hororové velice, vyrobené z krabice). Příběh nebohé dívky Amálky, která několikrát málem zahyne. Za své bezchybné zapírání je pak spravedlivě zachráněna a zůstává úřadující královnou země. Černobílá komická pohádka na motivy Černé paní J. Š. Kubína odhaluje nadčasová lidská trápení, se kterými se pak zatočí v kole a pustí po větru.
Doba představení: 30 minut

DAGMAR URBÁNKOVÁ: MECHANICKÝ CIRKUS
Mechanický cirkus – stolní divadlo – vzniklo v norském Bergenu v roce 1997. Hraje se na stole, svítí se baterkou, zpívá se ústy, kouká se z padesáti centimetrů, dýchá se, zapaluje se, otevírá se, cinká se…, odchází se.
Doba představení: 20 minut

ČESKOSLOVENSKÉ KLACKY: NEJMENŠÍ ZE SÁMŮ
Za polárním kruhem, kde sídlí zima a chlad, žijí laponci. Mají svá sobí stáda, o které se starají a když už sobi nemají co jíst, vydávají se s nimi pastevci na cestu za potravou. Jednoho dne se na takovou cestu vyráží i nejmenší Sámi. Netuší, co ho čeká, ale bezhlavě se pouští do dobrodružství.
Doba představení: 30 minut

STRÝČEK SAMČO
Koncert a poselství dětem. Reinkarnace Strýčka Jedličky do akustické kytary. Slovenský endemický hudebník a performer Samčo, brat dážďoviek.

Jednotlivá představení a dílny budou probíhat paralelně a budou se během odpoledne stále opakovat. Nemusíte proto mít strach, že něco nestihnete. Dílny a představení jsou bez věkového omezení. Doporučujeme se předem přihlásit e-mailem na: teren@ced-brno.cz.

Vstupenky zakoupíte na http://bit.do/terenak

Kdy se akce koná

6. říjen 2019 - 14:00–18:00

Vstupné

Vstupné za každé dítě je 50,-, dospělí se nepčítají!

Dospělí50 Kč

Více informací a kontakt