Klub Leitnerova

Děti mezi reprákama

  • Akce již proběhla

  • Klub Leitnerova
    Leitnerova, Brno

Původně sólový projekt hudebníka a textaře Dominika Zezuly Děti mezi zeprákama (ex post-hudba) se během let rozrostl do regulérní kapelní formace.

Na poslední desce Prázdniny jej autorsky a instrumentálně doplňují klavírista Jiří Libánský a kytarista a producent Ondřej Mikula (Aid Kid). Zezulovy křehké písně, plné dlouhých vypravěčských příběhů, které byl autor zvyklý přidržovat pouze lehkou vybrnkávanou kytarou, se najednou mají o co opřít. Libánský s Mikulou se však určitě neoddávají žádnému instrumentálnímu exhibicionismu. Jejich party pouze citlivě doprovázejí a přirozeně obalují Zezulův šeptavý projev.

 

Poznávacím znamení celého projektu stále zůstávají Zezulovy mnohovrstevnaté texty, skrze které přibližuje posluchači životní zážitky, radosti a často taky úzkosti a prohry Generace Y. Jeho (anti)hrdinové jsou lidé všedního dne, jejichž prožitky jsou díky Zezulově práci s textem podávány s upřímnou naléhavostí a potřebností o věcech mluvit. V tomhle případě tedy spíše polohlasem zpívat.

http://detimezireprakama.tumblr.com/

Více informací

Kdy se akce koná

15. březen 2018 - 19:30

Vstupné

Dospělí120 Kč

Více informací a kontakt

Klub Leitnerova, Leitnerova, Brno-střed-Staré Brno, Česko

Událost na FB
734 704 937
info@leitnerka.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku