Whiskey Bar, který neexistuje

Den Svatého Patrika

  • Akce již proběhla

  • Whiskey Bar, který neexistuje
    Gorkého 98/58, 60200 Brno

Jak dost možná víte, v sobotu 17. března je „Saint Patrick’s Day“.

A my, jako Whiskáč, cítíme, že je to událost, kterou bychom neměli nějak ledabyle přehlížet. Přeci jenom jsme knajpa, kde whisk#y a pivo teče proudem, místo, kde se jen tak potkávají sousedi a kde se zapíjejí rodinná výročí.

Ale…..rozhodli jsme se to pojmout hodně po svým. Takže nečekejte zelené pivo a konfety na stropě. Nechceme si ani hrát na Iry..chceme hlavně, aby si to každý z Vás pořádně užil a něco nového se dozvěděl.

Proto jsme se na dlouhé noci ponořili do knih a pátrali po tom, o čem vlastně celý ten Svatý Patrik je, co se kdy pilo, jedlo a čím se na Irském venkově hoduje teď.

Na to konto jsme sestavili unikátní menu složené ze signatarních whiskey, koktejlů, piv a jídla, které mapují to, jak se to v Irsku mělo a má dneska.

Pozvali jsme skvělé kluky z Velebandu, kteří nám budou celý večer hrát (české i tradiční irské vály), přijde i Michal ze Super Panda Circus – protože je to nejvíc Ir, co známe a bude nám dělat ponocného – na jeho pokyn budeme roznášet jednotlivé rundy z meníčka vám všem naráz. Zároveň se z jeho úst dozvíte i něco z Irské historie a o tom, co sme před Vás postavili na stůl.

Cena za meníčko, což je zároveň místenka a vstupenka na večer je 900,- Kč (je to reálný součet všech položek z menu)

Místa si prosím rezervujte co nejdříve, aktuálně je nějakých 20 posledních – stačí napsat přímo tady, cinknout nebo se zastavit přímo ve Whiskáči na Gorkého 98/58 🙂

Budeme se těšit.

Více informací

Kdy se akce koná

17. březen 2018 - 19:00

Více informací a kontakt

Whiskey Bar, který neexistuje
Gorkého 98/58, 60200 Brno

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku