COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Masarykův okruh

DD DAGMAR CUP 2019

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • AKCE SE KONÁ V RÁMCI DNE OTEVŘENÉ DRÁHY !

DD Dagmar CUP je závod osobních automobilů různých značek pod vedením svých majitelů, který se uskuteční na Masarykově Okruhu 6.10.2019.

Jedná se o časované jízdy zručnosti, kdy prokáže každý závodník, jak svůj vůz ovládá. Všichni závodníci mají stejné podmínky, bez ohledu na značku vozu, či svůj věk. Tímto charitativním závodem chceme vytěžit co nejvíce finančních darů pro vybraný dětský domov (v pilotním ročníku) DAGMAR v Brně, a zároveň rozšířit a zprostředkovat veřejnosti poučení o činnosti tohoto zařízení.
Hlavním poselstvím závodu je bořit předsudky naší společnosti. Tvrdíme, že nezáleží na výkonnosti vozů, kvalitě, či stáří v tom, aby závod, stejně tak jako další výzvy co nám život skýtá, mohl vyhrát kdokoli s jakýmkoli vozem či kapitálem na startu. Děti z dětských domovů jsou našimi přáteli, naší akcí chceme jejich domovu pomoci získat potřebné finance jejich domovu, vyvrátit řadu mýtů kolujících o dětských domovech a začlenit tyto děti do společnosti v rámci naší marketingové komunikační strategie. Hlavním poselstvím závodu je boření předsudků v naší společnosti.

Dagmar Cup nám ukazuje, že nezáleží na tom, jaký máme v životě start (náš začátek), ale jak tu svou jízdu životem zvládneme a dokážeme ji i přes překážky osudu vyhrát!

Akce je podpořena Statutárním městem Brnem a Jihomoravským krajem. Děkujeme partnerům akce Masarykovu Okruhu v Brně, firmám POLEPIM.CZ, SecurityNet.CZ a Murasovi s.r.o.

Kdy se akce koná

6. říjen 2019 - 09:00–17:00

Vstupné

Vstup zcela zdarma

Zdarma

Více informací a kontakt

AKCE SE KONÁ V RÁMCI DNE OTEVŘENÉ DRÁHY !

Událost na FB
agentura@murasovi.cz