Park Šelepova

David Stypka a skupina Slza zahrají na City Pikniku na Šelepce

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Šelepova 1, 602 00 Brno-Královo Pole, Česko

Druhý ze série hudebních pikniků Hitrádia City Brno proběhne tentokrát v parku na Šelepce, a to ve středu 24. července. Vystoupí na něm zpěvák David Stypka, kterého znáte třeba z duetu s Ewou Farnou „Dobré ráno, milá” a nebo díky písni „Kříž”, jež se stala ústřední skladbou filmu Úsměvy smutných mužů. Po něm přijde na řadu skupina Slza, která se stala objevem roku v anketě Český slavík a na kontě má řadu rádiových hitů jako „Celibát”, „Lhůta záruční” nebo aktuální „Paravany”.

Oba koncerty si jako vždy můžete vychutnat na dece, nebo v plážovém lehátku, vstupné je tradičně zdarma a občerstvení ani tentokrát nesmí chybět. Protože jde především o piknik, na místě bude možné pochutnat si na jídle z brněnských restaurací a přijedou i vyhlášené food trucky s burgery nebo zmrzlinou.

Na City Piknik můžete dorazit hned po práci, začíná v 16 hodin. David Stypka a jeho kapela Bandjeez budou hrát od 17 hodin, dvě hodiny na to začne koncert Slzy a v mezičase se o zábavu opět postarají moderátoři Hitrádia City Brno. Akce se koná za každého počasí.

A těšit se můžete i na poslední letošní City Piknik. Ten se odehraje 21. srpna na Slovanském náměstí a zahrají na něm Xindl X a Mirai.

City Pikniky se konají pod záštitou primátorky Statutárního města Brna Markéty Vaňkové.

Kdy se akce koná

24. červenec 2019 - 16:00–21:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Park Šelepova

Šelepova 1, 602 00 Brno-Královo Pole, Česko

Událost na FB
barbora.valencikova@hitradio.cz