Ponava

David Kollar-Punk je hned! Živá hudba k filmu

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • ulice Lužánecká

Film Punk je Hned! s živou hudbou David Kollar získal 6 nominaci na prestážnu národní cenu Slunce v Síti 2019.

O Filmu
Příběh třicetiletého drogově závislého Kvička, který žije v rozpadajícím se podnájmu se svou družkou a dvouletým synem. Jeho idylický svět jednoho dne ostře narazí na hranu obecně platných pravidel. Svým impulzivním chováním, které nepočítá s důsledky, svůj život postupně mění na volný pád.

David Kollar
David Kollar je slovenský experimentální kytarista a skladatel, který se v posledních letech etabloval na mezinárodní scéně jako jedna z nejzajímavějších postav současné evropské avantgardní a jazzové scény. V roce 2019 převzal v rámci Radio_Head Awards speciální ocenění za přínos do hudby. Mezi jeho aktivní spolupráce figurují jména jako Eivind Aarset, Arve Henriksen, Erik Truffaz, Christian Fennesz, Steven Wilson, Tim Bowness, Pat Mastelotto, Trey Gunn, Gergo Borlai, Paolo Raineri, Simone CAVIN, Marco Minnemann a mnoho dalších. Věnuje se také kompozici filmové a scénické hudby. V roce 2017 byl nominován televizní a filmovou akademií za nejlepší filmovou hudbu roku. Cenu získal v roce 2020.
V aktuálním projektu svůj soundtrack k filmu Punk je hned! obohacuje o nový improvizovaný rozměr, kterým ho nově přetváří při každém jednom živém vystoupení.
více na www.davidkollar.com

Kdy se akce koná

25. říjen 2020 - 20:30

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

Ponava

ulice Lužánecká

Událost na FB
cichonova.m@gmail.com

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!