COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Kafara

David Invalid & Individual Band

  • Akce již proběhla

  • Fryčajova 78/16, 614 00 Brno-Maloměřice

Live stream z prázdné Kafary.

David Invalid je projekt Davida Pšenčíka, frontmana kapely Acute Dose, působícího dále v projektech Luciana a Aggressive Dance Masters.
Jeho sólová tvorba byla dříve spíše experimentální s prvky výstředního humoru. Jako dokonalý příklad poslouží Davidovo album vyzváněcích melodií. Nové album je však vyloženě “pokojíčková” a intimní záležitost, což předznamenal samotný proces vzniku. David nahrává veškerou muziku doma v obýváku, který, spíše než útulné hnízdečko, připomíná nahrávací studio.
Kapela Individual band, která Davida naživo doprovází, vznikla za poněkud ironických okolností, a sice až ve chvíli, kdy měl David, jakožto finalista soutěže 1Band2Play, představit svůj projekt na podiu. Ve chvíli, kdy spíše z recese podával přihlášku, ale nepředpokládal, že by k něčemu takovému vůbec mohlo dojít. Během týdne dal dohromady kapelu, která se postupem času přetransformovala do současného složení: Jura Habartúj – kytara, synťáky (Ghost of You, Čau Česko, Luciana, Aggressive Dance Masters), Marcyn Hampel – bicí (Places, Phil Lemon, Botanyk, ex-February, ex-Porcelaine People), Honza Čapek – basa (Akita In U, ex-Šamanovo zboží, ex-Metronome Blues, ex-Smetana), a Veronika Janošková (Akita In U, Diffsonic) coby doprovodná vokalistka.
V tomto složení kapela společně s Davidem pracuje na dokončení již zmiňovaného nového alba, které spatří světlo světa ještě tento rok.

Kdy se akce koná

18. duben 2020 - 20:00

Vstupné

Zdarma, kulturně komunitní prosto Kafara můžete podpořit přes web: https://www.donio.cz/Kafara

Zdarma

Více informací a kontakt

Kafara

Fryčajova 78/16, 614 00 Brno-Maloměřice

Událost na FB
tomas@kafara.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku