Park Lužánky

DAFF – přehlídka mladého designu v Lužánkách na Lidické

  • Akce již proběhla

Účes od populárního holiče, lokální kousek do šatníku, krásný designový předmět do domácnosti nebo květiny od známého brněnského floristy. Už pátý ročník přehlídky mladého designu spojeného s floristickým uměním, módou a gurmánskými lahůdkami s názvem DAFFF láká návštěvníky na tvorbu mladých lidí z Brna a okolí.

Galerii a terasu Střediska volného času Lužánky ovládnou už tuto sobotu 18. května mladí tvůrci, kteří sem přinesou svěží vítr a inspiraci. Pod akcí s tajemným názvem DAFFF se skrývá spojení krásného designu (Design), vybraného umění (Art), dobrého jídla (Food), voňavých květin (Flowers) a neokoukané módy (Fashion).

Letos jsme pro Vás opět připravili řadu novinek. Těšit se můžete například na limitovanou rukodělně zpracovanou módu od Kláry Židkové nebo na minimalistické, lehké a funkční kožené doplňky z dílny Venduly Valnohové. Elegantní a subtilní skleněné objekty v podobě aroma difuzérů představí na letošním DAFFF nadaná studentka ateliéru produktového designu pod vedením studia Olgoj Chorchoj Natálie Costantinová. Odnést si můžete i dech beroucí kytice plné lučního kvítí od květinářství Plevel nebo se osobně seznámit s jedinečnou ilustrátorkou a designérkou Andreou Tachezy.

Galerijní prostory oživí obrazy streetartového umělce Tima a v hlavním sále vyroste část sochařské laboratoře od umělkyně Andrey Demek.

Pánům a mladým gentelmanům nabídne DAFFF již tradičně péči kadeřníků z Kabinetu Toma Holiče.

Novinkou letošní přehlídky bude také workshop podtaktovkou sympatického dua Veroniky a Nikol, známé jako Kvítka v bytě, který propojí keramiku se světem rostlin.

Letošní přehlídku završí opět vystoupení fenomenálního hudebního seskupení Bastl Instruments a nově Nona Records Label.

To vše a ještě mnohem víc uvidíte právě na naší výběrové přehlídce DAFFF. A nezapomeňte, DAFFF je jen jednou v roce, tak si ho rozhodně nenechte ujít!

Kdy se akce koná

18. květen 2019 - 10:00–21:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt