COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Concord orchestra rock

Městská hala Vodova

CONCORD ORCHESTRA SYMFONICKÉ ROCKOVÉ HITY-PAN TMY

Předchozí Následující
  • 29. duben 2020

  • 19:00–21:00

  • Vodova 108
    Brno 612 00

V dubnu roku 2020 uvede SHOW №1 AGENCY do Česka nezapomenutelnou a velkolepou podívanou.
V rámci česko-slovenského turné v Praze, Brně a Ostravě vystoupí v jediném představení první světový taneční orchestr CONCORD ORCHESTRA. Symfonický orchestr se představí s programem SYMFONICKÉ ROCKOVÉ HITY-PÁN TMY. Profesionální hudebníci z různých regionů světa vystupují pod vedením italského dirigenta Fabia Piroly.

Budou uvedeny nejlepší hity od interpretů jako jsou například Queen, Metallica, AC/DC, Nirvana, Kiss, Deep Purple, Pink Floyd, Roxette, Linkin Park, Scorpions, Muse, Evanescence, System of a Down a Rammstein.
Hudebníci symfonického orchestru budou interpretovat díla slavných hudebních skupin tak aby Vás znovu a znovu ohromili perfektními tóny rockových hitů! Symfonický orchestr hraje na pódiu všechny skladby naživo a bez hudebních stojanů. Světelné efekty doplněné o projekci vytvoří jedinečnou atmosféru a velkolepou podívanou.

Více jako 4 roky existence symfonického orchestru, který si získal sledovanost více jak jednoho milionu lidí. V Petrohradu byl zaznamenán rekord v počtu návštěvníků, do Ledového paláce přišlo více jak 18 000 diváků.

Kdy se akce koná

29. duben 2020 - 19:00–21:00

Vstupné

Cena závisí od místa

Dospělí750 Kč

Více informací a kontakt

Vodova 108
Brno 612 00

Událost na FB
showagencycz@gmail.com

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku