COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Chillibraní & Chilližrout 2020

  • Akce již proběhla

  • Atletický ovál za Anthroposem, Brno

Pozor, pozor!  Na vědomost se dává, že největší evropský festival chilli papriček a všeho, co je hot, bude už 5. 9. 2020.

V programu nebude chybět souboj ostrých borců o titul Chilližrouta , cooking show a workshopy, ani živá kapela. Hromady dobrého jídla a hektolitry skvělého řemeslného piva jsou samozřejmostí!

Bližší info vám budeme servírovat pěkně postupně po stravitelných dávkách.

A teď dvě důležité novinky :

 

❶ Tou první je, že festival bude rozdělen na dvě zóny – zelenou a červenou, každá s kapacitou 1000 lidí. Do předprodeje jsme uvolnili 800 vstupenek do zelené a 800 do červené zóny. Dalších 200 do každé z nich bude k zakoupení na místě. Takže kdo dřív přijde… však to znáte.

Upozorňujeme, že pokud se nezmění nařízení související s virem, jehož jméno se nevyslovuje, mezi zónami nebude možné přecházet. Takže pokud se za námi chystáte s bandou přátel, ohlídejte si, ať máte na lístku stejnou barvu. A nebojte, stánky budou v obou zónách stejné, takže nad tím, která barva je lepší, přemýšlet opravdu nemusíte.

❷ A novinkou druhou jsou VIP vstupenky. Jejich cena je 1300 Kč a zřejmě vás bude zajímat, co v ní je. Takže… kromě vstupu samotného, vám bude umožněn vstup do zákulisí festivalu a do VIP zóny s neomezenou konzumací jídla a pití (ano, i piva  ). Všechno, co se bude dít na pódiu, budete moci sledovat hezky v sedě a z první lajny. A k tomu všemu od nás dostanete ještě tričko s motivem Chillibraní.

Více informací

Kdy se akce koná

5. září 2020

Vstupné

VIP …………………………… 1300 Kč
Dospěláci 18+ let ………. 160 Kč
Mládežníci 10–17 let …… 120 Kč
Děti <10 let ……………….. 0 Kč
ZTP a ZTP/P ………………. 0 Kč

Více informací a kontakt

Atletický ovál za Anthroposem, Brno

Událost na FB
info@chillibrani.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku