zázemí závodu

Brněnská přehrada

ČEZ RunTour Brno 2022

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • parkoviště pod hotelem https://mapy.cz/s/gezotosefa

Seriál běžeckých závodů ČEZ RunTour odstartuje 7. 5. 2022 u Brněnské přehrady! Buďte u toho s námi a zažijte neopakovatelnou běžeckou atmosféru. Těšit se můžete na tratě dlouhé 3, 5 a 10 km, děti pak na Rákosníčkův běh na 500 a 1000 metrů.

Pokud o ČEZ RunTour slyšíte poprvé, trochu vám tento běžecký seriál představíme. Jeho cílem je takzvaně „zvednout z gauče“ tisíce lidí v celé České republice. Ukázat jim radost z běhu, podpořit u nich aktivní životní styl, a především u dětí pohybovou gramotnost, která se kvůli COVID-19 dostala do kritických čísel. Na ČEZ RunTour nejde ale o rekordní časy. Jde o radost z pohybu a běhání. Čekají na vás staré známé distance pro dospělé, děti a celé rodiny.

V cíli na vás bude čekat krásná kovová medaile, diplom a fotografie ze závodu vám dorazí pár hodin po úspěšném dokončení až do e-mailu. A hlavně, zažijete skvělou a přátelskou atmosféru, kterou jsou závody ČEZ RunTour typické. Navíc z každého startovného putuje 50 Kč na konto Nadace Leontinka, která pomáhá zrakově postiženým dětem a mladým lidem. Takže svým pohybem uděláte nejen něco pro své zdraví, ale také přispějete na dobrou věc!

Přijeďte se v sobotu 7. května do Brna na vlastní kůži přesvědčit, že s ČEZ RunTour je radost běžet!

#JERADOSTBEZET!

Kdy se akce koná

7. květen 2022 - 08:00–15:30

Vstupné

Možno zakoupit i na místě v den závodu.

Dospělí550 Kč
Děti (0-6 let)150 Kč
Mládež (6-15 let)150 Kč

Více informací a kontakt

parkoviště pod hotelem https://mapy.cz/s/gezotosefa

Událost na FB
info@run-tour.cz