Moravské zemské muzeum

Cesta do pravěku v Anthroposu, pop-up Kina Art

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Pavilon Anthropos najdete na adrese Pisárecká 273/5, Brno v Pisárkách. Jezdí sem autobusy a trolejbusy 25, 26, 37, 44, 52, 68, 84 (zastávka Anthropos) a tramvaj 1 (zastávka Pisárky, za mostem asi 5 minut chůze).

Srdečně zveme děti i dospělé na dětský den do Anthroposu!

Kino Art si připravilo pro děti a rodiče projekci přímo v expozici v Pavilonu Anhtropos. Ve výstavě Zápas ichtyosaurů aneb pravěk štětcem Zdeňka Buriana promítneme klasiku Cesta do pravěku. Můžete se tak s dětmi vydat na cestu časem přes třetihory a druhohory až k samému počátku života ve filmu i prostřednictvím fantastických originálů Zdeňka Buriana.

Projekce Kina Art v Pavilonu Anthropos přímo mezi přímo mezi fantastickými originály Zdeňka Buriana.

Cesta do pravěku

1955 | Karel Zeman | Československo | 93′

Celovečerní fantasticko-dobrodružný film, který ukazuje prehistorická stadia vzniku Země, flory a fauny. Nález pravěké zkameněliny je pro čtyři zvídavé kluky výzvou k výpravě do dávné minulosti. Na malé pramičce postupně proplouvají dobou ledovou, přes třetihory a druhohory, až na samý počátek života na planetě Zemi, přičemž zažijí nejrůznější, mnohdy i nebezpečná dobrodružství.

Více informací

Kdy se akce koná

1. červen 2018 - 14:00

Vstupné

Cena vstupného je 30 Kč pro děti a 50 Kč pro dospělé. Vstupenky je možné pořídit online na webu, na pokladně Kina Art a v infocentru TO JE BRNO na Panenské ulici.

Děti (0-6 let)30 Kč
Mládež (6-15 let)30 Kč
Dospělí50 Kč

Více informací a kontakt

Pavilon Anthropos najdete na adrese Pisárecká 273/5, Brno v Pisárkách. Jezdí sem autobusy a trolejbusy 25, 26, 37, 44, 52, 68, 84 (zastávka Anthropos) a tramvaj 1 (zastávka Pisárky, za mostem asi 5 minut chůze).

Událost na FB