Římské náměstí

Buranteatr uvádí: Železný major – Vykoupení, předskokan: ArtBar Druhý pád

  • Akce již proběhla

  • Františkánská
    Brno 60200

Akce se koná v rámci festivalu Uprostřed.

Divadelní komiksové představení na motivy brněnských superhrdinů s předskokany: ArtBar Druhý Pád: MiniCharada (stand-up) 

21:00 BURANTEATR: ŽELEZNÝ MAJOR – Vykoupení (divadelní komix)
„Není to New York, Atlanta, Paříž ani Gotham, je to… Brno. Město, které se jen s velkým vypětím sil otřepalo z nedávných katastrofických událostí… Koordinovaný útok entit z třetí dimenze, vycházející z brněnského podzemí přímo pod radnicí, byl zkouškou charakterů všech Brňanů. Dům od domu, ulici od ulice bojoval Deratizátor s modrým “D” na hrudi proti agentům říše mamonu a zapomnění. Až informace získaná legendárním telepatem, panem Ondatrou z Jundrova (třetí chata u řeky za kurty vpravo) rozhodla situaci a zachránila všem krk. Boj to byl nelítostný, mrtvoly všude, uklízecí čety ještě nedávno odstraňovaly stopy fialového hnusu… Ale zvítězili jsme. Třetí entita se stáhla do paralelního vesmíru. Brno slavilo velké vítězství. Ale sotva se zachumlalo do poklidného podvečera, nad Vilou Tugendhat se začaly stahovat temně probleskující mraky. Další pohroma přichází! Může to být kdokoli! Váš soused, člověk na ulici, student FF i FSS. Mraky se valí na město, budíky na náložích nelítostně tikají. Kdo pomůže, když “D” bojuje v paralelním vesmíru? Kdo nás zachrání? Přichází Železný Major – Vykoupení. Tohle 
město to s náma nemá lehký.“ 

režie: Pavel Baďura; scénář: Zdeněk Kocián; scéna a kostýmy: Lucie Sedláčková; kreslíř: Martin Šťastný; hudba: Adam Hlavatý;
světla: Tomáš Tušer

Hrají: Lucie Ingrová nebo Kristýna Hulcová, Alžběta Vaculčiaková, Zdeněk Kocián, Pavel Novák a David Tchelidze
______________________________________________________
18:30 ART BAR DRUHÝ PÁD: MiniCharada 
Stand-up comedy pořad divadla Druhý Pád, který se jmenuje SuperCharada přichází na festival Uprostřed se svou zmenšenou verzí – MiniCharada. Moderuje provozní ArtBaru Druhý Pád – Josef Juřík a o hudební složku se postará DJ Lais (Honza Laichman), který místo DJ pultu vezme do svých rukou kytaru. Hlavně se však připravte na trojici komiků – Jiřího Jakimu, Radka Petráše a Petra Koláčka.

(Římské náměstí)

Festival se koná pod záštitou primátora města Brna a Městská část Brno-střed.

Na akcích festivalu UPROSTŘED jsou pořizovány audiovizuální záznamy a fotografie. Návštěvníci svou účastí dávají souhlas s jejich publikováním. Více o souhlasu naleznete na: http://www.brno-stred.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju.

Kdy se akce koná

7. červenec 2018 - 18:30

Vstupné

Vstup ZDARMA

Více informací a kontakt

Františkánská
Brno 60200

kocmankova@kaveeska.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku