Mersey Music Club

Bruno Ferrari křest nového alba Ayahuascero

  • Akce již proběhla

  • Minská 15
    Brno 61600

Generační šansoniér Bruno Ferrari vydal po pěti letech nové album nazvané Ayahuascero. Čtrnáct nových písní představí živě na dekadentním křtu v brněnském klubu Mersey.

Vyzrálý gentleman, který ví, co ženy chtějí a nebojí se jim to dát. To je Bruno Ferrari. Tento zpívající feminista přichází se svým pátým albem, jenž nazval Ayahuascero. Většina písní na albu má oproti starším Ferrariho počinům české texty, hudbu pro něj tentokrát vytvářel skladatel Sirgull a album produkoval Moimir Papalescu spolu se světově uznávaným producentem Johnem Fryerem. Ten má na svém kontě například první desky Depeche mode, Nine inch Nails, nebo Cocteau Twins.

 

Bruno Ferrari si pozval na natáčení několik nečekaných hostů, jako je například sbormistr Bohumil Kulínský, nebo zpěvačka Jitka Zelenková, se kterou nazpíval duet s názvem Věci, o kterých se nemluví. Videoklip k poslední zmíněné písni měl premiéru před pár dny a ukazuje Jitku Zelenkovou v úplně nové podobě. Novou podobu zařídila i Brunovi samotnému, víc se dozvíte už v samotném videoklipu (odkaz níže).
Deska Ayahuascero vyšla u vydavatelství Championship Music oficiálně 11. 11., obsahuje celkem 14 skladeb a bude k dostání v kamenných prodejnách i na digitálních platformách, jakými jsou například Spotify nebo Apple Music.

Více informací

Kdy se akce koná

9. prosinec 2017 - 20:00

Více informací a kontakt

Minská 15
Brno 61600

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku