Stadion Sokol Brno I

Brno v pohybu 2018

  • Akce již proběhla

  • Stadion Sokol Brno I
    Kounicova 22/77b, Veveří, 602 00 Brno

Brno v pohybu přenese brněnská sportoviště na jedno místo

Jakou pohybovou aktivitu či sport vybrat pro své děti? Tento sportovní oříšek pomůže rodičům rozlousknout festival zdravého pohybu a brněnského sportu Brno v pohybu 2018!

Již pátým rokem ho připravuje pro děti i dospělé časopis CentrumBrna.cz a Sokol Brno I. Setkají se zde klasické aktivity s méně tradičními.

Je libo šerm nebo bojová umění exotických názvů? Vyzkoušet si vše na vlastní kůži budou moci malí i velcí Brňané v sobotu 19. května na stadionu Sokol Brno I na ulici Kounicova.

 

Brno v pohybu je pro děti!
V době tabletů a smart telefonů je stále důležitější, aby se lidé hýbali. Děti a omladina víc a víc času tráví na chytrých zařízeních, zato stále méně času tráví pohybem a v přírodě. Brno v pohybu jde lidem – a zvláště mladé generaci – naproti. Ukazuje, jak fajn pocit to je rozhýbat tělo.
O téma festivalu je už roky velký zájem. Sokol Brno I společně s brněnskými sportovními kluby připravují i letos bohatý program. Cílem je nechat děti “zakusit pohyb”. Aby si ho užívaly, byly blízko opravdovým sportovcům, trenérům a odborníkům na zdravý pohyb.

Brno v pohybu je pro rodiče a dospělé…
V dnešní době je téma zdravého pohybu velmi důležité i pro dospělé. Civilizační choroby pohybového aparátu, chronické bolesti zad a syndrom SMSkového krku… jsou denními tématy specialistů z oboru medicíny i fitness. Festival bude k pohybu motivovat tedy také rodiče, kteří mnohdy v návalu povinností na zdravý pohyb zapomínají.

Široká sportovní mapa Brna se na jedno odpoledne přesune na jedno místo – do areálu brněnského Sokola. Sportovní akce odstartuje ve 13 hodin. Pro návštěvníky budou připravena zajímavá soutěžní stanoviště, kde si mohou jednotlivé aktivity vyzkoušet na vlastní kůži a svaly. Všichni dětští účastníci dostanou hrací kartu, na niž budou sbírat razítka na jednotlivých stanovištích. Na konci ji pak můžou vyměnit za odměnu od zástupců sportovních klubů a partnerů akce.

Více informací

Kdy se akce koná

19. květen 2018 - 13:00–18:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Kounicova 22/77b, Veveří, 602 00 Brno

Událost na FB
info@brnovpohybu.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku