Urban centrum

Brno pro studenty, studenti pro Brno

  • Akce již proběhla

  • Mečová 5
    Brno 602 00

Brno je díky existenci řady univerzit a vysokých škol plné ambiciózních, nadaných a talentovaných studentů.

Naše město se již dlouhodobě snaží maximálně využít potenciálu nadaných studentů pro řešení problémů a výzev, se kterými se při svém rozvoji potýká. Spolupráce města s vysokými školami probíhá v několika úrovních: s vedením univerzit a fakult, s jejími studenty i vědecko-výzkumnými centry.

Výstava představí projekty města, které mají za cíl spolupracovat se studenty, pomáhat jim v jejich rozvoji, získávat cennou zpětnou vazbu a inovativní nápady na jeho rozvoj. Projekty jako MUNISS či Brno Ph.D. Talent jsou již prestižní a existuje i mnoho dalších příkladů prospěšné spolupráce.

Ve vestibulu Urban centra bude navíc ke shlédnutí část výstavy Studenti pro Brno, která ve spolupráci s Fakultou architektury VUT v Brně vznikla v roce 2017. Tato každoroční soutěžní výstava má za úkol prezentovat práce studentů a jejich neotřelý pohled na možná inspirativní řešení lokalit v Brně.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijďte se dozvědět něco více o projektech Magistrátu města Brna, které se snaží udělat naše město chytřejším a lepším.

Výstava prodloužena do 6. dubna 2018.

 

Kdy se akce koná

22. únor–6. duben 2018

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Mečová 5
Brno 602 00

778 520 752
urbancentrum@brno.cz