Brněnské Vánoce

Předchozí Následující
  • 23. 11. – 28. 12. 2018
    09:00 – 21:45

  • Báječná gastronomie, originální dárky

  • Hudební program každý den

Brněnské Vánoce 2018 – už se nemůžeme dočkat!

Rozzářené dětské úsměvy, rodina. Plánovaná i náhodná přátelská setkání. Skvělé jídlo a pití, které zahřeje i v tom nejmrazivějším počasí. Nejen vánoční melodie. Krásné designové dárky, které by si pod stromečkem rád rozbalil každý. Pomoc potřebným. Brněnské Vánoce 2018 se blíží!

Od 23. listopadu se centrum Brna již tradičně promění v místo oslav nejkrásnějších svátků roku. Brněnské Vánoce 2018 návštěvníky přivítají na náměstí Svobody a na Dominikánském náměstí. Vše odstartuje v pátek 23. listopadu slavnostním rozsvícením vánočního stromu na náměstí Svobody. V loňském roce světelnou show, hudební vystoupení a videomapping sledovalo 12 a půl tisíce lidí. Tímto okamžikem, který kromě moderní zábavy přímo odkazuje k tradici pomoci Rudolfa Těsnohlídka, se zahájí více než měsíc trvající adventní a vánoční trhy.

Náměstí Svobody bude místem setkání, zajímavého designu a každodenního hudebního a kulturního programu. Kapely a dětská představení se budou střídat na pódiu, v prosklených city modulech se opět uskuteční December Design Days a originální brněnské drinky budou k dostání v bílé kopuli Zimního baru. Dominikánské náměstí bude patřit rodinám, dětem a všem příznivcům dobrého jídla. Opět se tu setkáte s dřevěnými sochami z betléma a děti potěší i živá zvířata. Dospělé pak výběr z nabídky chutí lokální i světové kuchyně.

Brněnské Vánoce by nebyly kompletní, pokud by nepředstavily novou kolekci suvenýrů a originálních hrnků. Ostatně, vratné obaly a ekologický přístup razí již několikátý rok. Podobně jako pomoc potřebným, bez které by Vánoce nebyly Vánocemi. Těšíte se? My ano!

Kochejte se

Fotogalerie Brněnských Vánoc

#brnenskevanoce obrazem

Prohlédnout

Přehrát video

Brněnské Vánoce 2017 - náměstí Svobody

Rozsvícení vánočního stromu

Přehrát video

Brněnské Vánoce 2017 - Dominikánské náměstí

Atmosféra trhů na Dominikánském náměstí

Kdy se akce koná

23. listopad–28. prosinec 2018

Více informací a kontakt

náměstí Svobody
Brno 60200

Dominikánské náměstí
Brno 60200

Událost na FB
info@brnenskevanoce.cz

Dejte o Brněnských Vánocích vědět svým přátelům.

Sdílet na facebooku