Brno - střed

BrainFAQ Brno – únikové hry

  • 1. srpen 2019–30. září 2020

  • Orlí 542/27, Brno - střed

V únikových hrách BrainFAQ se stanete součástí silného příběhu, který vás vtáhne.

Pokud očekáváte jen hledání kódů a otevírání zámků, jste na omylu. Při pohledu na technické vychytávky našich místností vám bude zůstávat rozum stát.

Úniková hra Dědictví – Ocitáte se v domě, ve kterém před válkou žil váš dědeček Cyril. Dědeček byl šibal a vášnivý hádankář a tak po jeho smrti vznikla nelehká, ale o to větší honba za dědictvím. Dědeček ti prozradil, že důležité je najít závěť. Už víš, kde závěť hledat, to už však ví i tvoje šílená teta, která už nasedá nedaleko Brna do vlaku. Stihne tvůj tým závěť najít a utéct dřív, než teta dorazí do města?

Úniková hra Kukaččí hnízdo – Místní psychiatrická léčebna byla vždycky podivné místo. Když z ní ale začali mizet pacienti, celé Brno pojalo podezření. Jediný způsob, jak získat informace z útrob léčebny, je nechat se hospitalizovat. Nedej na sobě nic znát, infiltruj se se svým týmem mezi hospitalizované a odhalte tajemství doktora Krugera!

Úniková hra Labyrint – Brno posledních pár týdnů žije ve strachu. Brutální sériový vrah totiž v okolí vraždí nevinné lidi a následně je aranžuje do podivných pozic do kostelů. Nikdo zatím nepřišel na to, jak si vrah oběti ke svým rituálním činům vybírá. Kriminalisté potřebují nutně posily. Zatímco oni budou pátrat po vrahovi, úkolem vašeho nového detektivního týmu bude přijít na to, kdo by mohl být další obětí, včas ji varovat a uchránit tak před jistou smrtí.

Kdy se akce koná

1. srpen 2019–30. září 2020

Vstupné

Více možností vstupného

Mládež (6-15 let)
Studenti
Dospělí
Senioři

Více informací a kontakt

Orlí 542/27, 602 00 Brno - střed

Událost na FB