Brno

Bonjour Brno

  • Akce již proběhla

  • na různých místech v Brně

Ve dnech 10. září až 22. října 2021 zpestří podzimní Brno festival francouzské kultury Bonjour Brno. Vzhledem k jarnímu lockdownu proběhne i letos v neobvyklém podzimním čase.

Letošní, v pořadí již 27. ročník festivalu Bonjour Brno zahájí v pátek 10. září v 18.00 degustace francouzských vín ve vinném baru Franck&Thierry a následující den pak koncert kapely Plum Dumplings v klubu Stará Pekárna. Zazní české a francouzské písně ve stylu alternative indie rock.

Až do 22. října pak festivalový program láká na celou řadu akcí pro všechny věkové kategorie: francouzské filmy v Kině Art, koncerty klasické hudby v Besedním domě, napříč generacemi oblíbený pub kvíz (letošní novinka), setkání s autory a debaty o literatuře, dnes už tradiční pétanquový turnaj, výstavy nebo komentované prohlídky Po stopách Francouzů v Brně. Festival uzavře písničkový recitál konaný 22. října v Kabaretu Špaček u příležitosti 100. výročí narození největšího a nejoriginálnějšího francouzské písničkáře Georgese Brassense.

Více na www.bonjourbrno.cz/program

Kdy se akce koná

10. září–22. říjen 2021

Vstupné

Dobrovolné

Více informací a kontakt

Brno

na různých místech v Brně

Událost na FB
media@afbrno.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!