Bonghemia Spot

Bonghemia Session: Street Art (4/20 day)

  • Akce již proběhla

  • Kotlářská 43, Brno

Už jsme párkrát naznačovali, že pro vás na jaře chystáme něco velkého. Dneska si ale konečně povíme, co máme na symbolické datum 20. 4. v plánu. A bude to velký..
Tímto vás zveme na první Bonghemia Street Art Session!
Každý, kdo zná naše pobočky v Brně na Kotlářské ulici, si určitě vybaví průchod v domě, který se klene mezi oběma obchody. V současné době ho ‚zdobí‘ typicky zašlé tagy a chromy a nám už delší dobu jeho poněkud neutěšená podoba leží v hlavě. Postupem času tak vykrystalizoval nápad, jak jednu z našich již zaběhnutých Bonghemia sessions rozšířit o zkulturnění okolí našich poboček.
Ve spolupráci s legendárním brněnským graffiti obchodem Pantograf a etablovanými umělci graffiti scény uspořádáme tentokrát celodenní session a vyzdobíme celý průchod rozsáhlým streetartem s tématikou nám blízkou. Naším záměrem je nejen zvelebení prostředí, kde působíme, ale chceme nejbližšímu okolí naší základny dát touto malbou kultovní rozměr, kde se náhodný kolemjdoucí zastaví a bude dílo obdivovat, zatímco člen naší komunity se zde bude cítit jako doma.
Malovat se bude už od rána, ale odpoledne k výtvarné části přidáme i pořádnou party.
V 16:20 zahájíme hudební část akce a ve vnitrobloku uspořádáme Freestyle rap, do které se můžeš přihlásit na místě nebo prostřednictvím formuláře, který najdeš v události. A pozor, v roli porotců nám tentokrát zasednou Strapo a Tafrob, a výherce od nás dostane vydání prvního singlu na našem chystaném Bonghemia labelu, jehož koncept zde zároveň představíme.
K tomu nachystáme posezení, něco na zub a samozřejmě nebude chybět osvěžovna. CDB drinky už z našich akcí znáte, ale CBD pivko, které pro příležitost Street Art session uvaříme s Brněnským pivovarem Moravia, bude mít tuto středu premiéru!
Kromě toho k této události vydáme i první číslo našeho tištěného magazínu, který bude pokrývat novinky a články ze světa konopné kultury. A kdo nás zná, ví, že u takto velké události může čekat i drop nové kolekce oblečení.

Kdy se akce koná

20. duben 2022 - 16:20–22:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Bonghemia Spot

Kotlářská 43, Brno

Událost na FB
jakub@bonghemia.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku