COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Divadlo Bolka Polívky

Bolek Polívka spolu s dcerou Annou, Michalem Chovancem a Ondřejem Klíčem

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Divadlo Bolka Polívky
    Jakubské nám. 127/5
    Brno 60200

Divadlo Bolka Polívky přichází s další neodolatelnou nabídkou: Chcete prožít podvečer ve společnosti Bolka Polívky a jeho hostů, naladit se na optimistickou vlnu, osvěžit se inteligentním humorem a také se dozvědět leccos zajímavého? Pak si nenechte v pátek 17. dubna od 18:15 ujít pravidelný program Bolek online. Vysílání, které je součástí série divadelních představení, koncertů a dalších kulturních akcí nazvaných #kulturažije, je možné sledovat na www.mall.tv, v mobilní nebo Smart TV aplikaci internetové televize Mall.tv a také na Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky.

Přízeň svému oblíbenému divadlu v těchto mimořádných dnech můžete projevit nejen sledováním živého vysílání, ale také jakoukoliv finanční podporou na dárcovské platformě Donio.cz, kde má Divadlo Bolka Polívky svou vlastní sbírku – www.donio.cz/DivadloBolkaPolivky.

—-

Divadlo Bolka Polívky se přidává k dalším kulturním organizacím a divadlům poskytujícím svůj program online prostřednictvím sociálních sítí. Od pátku 20. března bude možné na Facebooku divadla sledovat kulturní zážitky z pohodlí domova.
Vysílání z divadla probíhá každou středu a pátek v 18:30.
Těšit se můžete nejen na pokračování Čtení ke kafi, ale do vysílání se zapojí i další umělci spojení s Divadlem Bolka Polívky – Pavol Seriš, Mariana Chmelařová, Ondřej Klíč, Michal Chovanec, Chantal Poullain, Miroslav Sýkora a samozřejmě také principál Bolek Polívka. Během sledování nebo kdykoli jindy je možné podpořit naše divadlo ve sbírce na platformě Donio.cz, kde máme svůj vlastní profil (www.donio.cz/DivadloBolkaPolivky).

Zůstávejme v pozitivní náladě, spojme síly a pojďme se navzdory všemu vidět alespoň online, když už nemůžeme divadelní zážitky sdílet naživo. A buďme hlavně zdraví a ohleduplní.

Vaše Divadlo Bolka Polívky

Kdy se akce koná

17. duben 2020 - 18:15

Více informací a kontakt

Divadlo Bolka Polívky
Jakubské nám. 127/5
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku