Klub Leitnerova

Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc na Leitnerce!

  • Akce již proběhla

  • Klub Leitnerova
    Leitnerova, Brno

16.března vyšlo nové, v pořadí druhé album s názvem Tak se věci mají. Po jednoznačně úspěšném albu Neměj strach z roku 2016, ke kterému skupina vydala dva videoklipy : Neměj strach a Nepátrej po stopách (oba k vidění na youtube), získala ocenění Album roku 2016 v Rock And Popu a nominaci na Žánrové ceny Anděl, vychází album Tak se věci mají!

Intenzivní koncertní činnost kapely ukazuje, že se rozrůstají řady příznivců a nazrál opět čas k vydání něčeho nového. Album obsahuje deset písní s texty Jana Sahary Hedla (kromě jedné vyjímky, kde je spoluautorkou Blanka Šrůmová) a výrazné melodie vzniklé spoluprací obou hudebních partnerů, legendárních hudebních osobností z devadesátých let (Tichá dohoda, Precedens).

Deska působí svěže, oproti prvnímu albu se posunula chvílemi rockovějším směrem a chvílemi experimentuje s novými polohami až do stylu country. Pestrost není nuda a dva typické, prolínající se hlasy se již staly snadno poznatelnou známkou této české formace zvané Něžná noc. Písně jako Jasnej den, Aleje, rockové Já už tu nebydlím a Dějiny chlastu nebo
píseň jako střiženou do Radia Country s názvem Tak se věci mají, posuďte sami při poslechu.

Největší sílu ale mají živá vystoupení!

Partnerem turné je Radio Beat.

Více informací

Kdy se akce koná

20. duben 2018 - 19:30

Vstupné

Dospělí250 Kč

Více informací a kontakt

Klub Leitnerova, Leitnerova, Brno-střed-Staré Brno, Česko

Událost na FB
734704937
info@leitnerka.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku