COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Buranteatr

Bezkontaktní Improdílna venku

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Buranteatr
    Kounicova 686/22
    Brno 60200

Chceme vás vytáhnout ven a užít si s vámi dvouhodinovou dílnu divadelní improvizace – dát prostor vaší hravosti, experimentovat, užít si zábavu a především aktivní odpočinek. Tím vším vás provede lektorka Bára Herucová.

Divadelní improvizace je založena na několika jednoduchých principech. Jejich využitelnost přesahuje jeviště i divadelní sál. Přijímání nápadů, schopnost naladit se na druhé, soustředěné naslouchání, důvěra, koncentrace, spontaneita, pohotovost reakcí, nebo schopnost být tady a teď jsou právě dovednosti, které budeme pomocí divadelní improvizace společně trénovat.

Přihlašujte se zakoupením vstupenky zde: https://www.buranteatr.cz/vstupenky/vyber/1406

Venkovní Improdílna je určena pro všechny – ať už jste zkušený improvizátor nebo úplný nováček.

Kdy?
30. 5. 2020 17:00 – 19:00

Kde?:
Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě, proto se tentokrát Improdílna uskuteční ve veřejném prostoru nedaleko BuranTeatru (Kounicova 20, Brno). Samozřejmostí je, že všichni budeme dodržovat rozestupy a pokud vláda nenařídí jinak budeme moct být bez roušek. Konkrétní místo konání bude odhaleno těm, kteří se na workshop závazně přihlásí.

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, pokud máte nařízeno karanténní opatření, projevují se u Vás, nebo v posledních dvou týdnech před konáním workshopu se projevily příznaky virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.), pracujete v rizikovém prostředí, kde je vyšší pravděpodobnost střetu s virovým infekčním onemocněním, abyste se tentokrát dílny neúčastnili. Považujeme za důležité, abychom zvláště v této situaci, přistupovali k sobě samým i mezi sebou zodpovědně. Děkujeme za pochopení!

Kdy se akce koná

30. květen 2020 - 17:00–19:00

Vstupné

Plná cena: 300 Kč
Mecenáš: 400 Kč (Touto částkou můžete podpořit činnost divadla BuranTeatr a zároveň zúčastnit se workshopu Bezkontaktní Improdílny venku. Děkujeme!)

Více informací a kontakt

Buranteatr
Kounicova 686/22
Brno 60200

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku