divadlo Radost

Benefiční talk show Zbigniewa Czendlika Postel hospoda kostel

  • Akce již proběhla

  • Divadlo Radost
    Bratislavská 32, Brno

Zbigniew Czendlik, pohodový, zábavný kněz z Lanškrouna, se představuje v pořadu Postel hospoda kostel.

Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného…podané humorem jemu vlastním. V prů-běhu 90-ti minut se tak mimojiné dotýká problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí.

Součástí pořadu je autogramiáda knihy Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, která vyšla v říjnu 2016 a za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.

Tato talk show je benefiční a výtěžek z ní bude určen na léčbu onkologicky nemocného Jakuba.
Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice, a děkan lanškrounský. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v pořadu České televize Uchem jehly (2011) nebo Českého rozhlasu Jak to vidí (2015). Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje. Aktivně se podílí na charitativních a sociálních projektech různého typu, za účelem podpory seniorů či dětí s hendikepem. Založil dětský domov pro pěstounské rodiny. Je patronem psího útulku.

Kdy se akce koná

11. leden 2018 - 19:00

Vstupné

vstupné je 300 Kč, prodej od 15.11. 2017 pouze na pokladně divadla Radost

Více informací a kontakt