VKH Brno

Benefiční blešák „od kávy do vína“

  • Akce již proběhla

  • 1. patro

Nezisková organizace RATOLEST BRNO, z.s. pořádá svůj historicky první blešák s podtitulem „od kávy do vína“!

Jak napovídá název, chceme se s vámi potkat odpoledne u kávy a prokecat se až do večera. Rádi bychom vám zároveň odlehčili od oblečení, které už nevynosíte, od šperků, které se vám už okoukaly nebo filmů, na které se už nebudete dívat. Vyčistěte si proto karmu i šatník a darujte nám hezké věci, které ještě někomu můžou vyčarovat úsměv na tváři a (jak praví Marie Kondo) udělat *cink* v duši. 🙂 Ti z vás, kteří naopak cítí, že jim doma něco chybí, budou mít možnost toto prázdno zaplnit, spojit příjemné s užitečným a na blešáku si něco zakoupit a tím podpořit Ratolest Brno a naši práci s ohroženými dětmi, mládeží i celými rodinami. A to chcete!

 

A protože v pátek odpoledne každému jistě přijde vhod kofein, budeme na místě prodávat i dobročinnou kávu; komu by káva nestačila, pro toho budeme mít připravené i víno či pivo. Pro zahnáni hladu bude na místě drobné občerstvení od Bajkazyl Brno a ta nejlepší zpráva je ta, že i koupí těchto věcí přispějete na činnost Ratolesti Brno.

Pro ty menší z návštěvníků zde bude i dětský koutek a pro ty větší možnost zkusit si relaxační kreslení Zentangle… A nebo naopak.

Tak co říkáte, uvidíme se s vámi? 🙂

KDE A KDY?
• VKH Brno, Kozí 684/8, 602 00 Brno od 14:00 do 19:00 hod.

JAK SE ZAPOJIT?
• Darujte nám hezké věci k prodeji! Můžete opravdu cokoliv např. hezké oblečení, knížky, hračky, sportovní potřeby, potřeby do kuchyně, šperky atd. Prosíme ale, darujte pouze to, co byste si sami koupili. 🙂

• Přijďte na blešák a kupte něco hezkého pro sebe nebo pro své blízké, občerstvěte se kávou či něčím dobrým k snědku a pokecejte s námi.

• Zapojte se do příprav – pomocná ruka se nám vždy hodí! Je možné pomoct s tříděním darovaných věcí nebo například prodejem na místě. Pro každého najdeme nějaký důležitý úkol.

***
RATOLEST BRNO, z.s. je nestátní nezisková organizace, založená v roce 1995. Již 24 let funguje v Brně a jeho nejbližším okolí a poskytuje dětem, mladým lidem i celým rodinám v obtížné životní situaci sociální a preventivní služby.

Naším posláním je pomáhat sociálně znevýhodněným dětem, mladým lidem a rodinám řešit jejich nepříznivou situaci anebo jí předcházet tak, aby měli rovné šance žít kvalitní život a začlenit se do společnosti. V rámci naší činnosti podporujeme a rozvíjíme dobrovolnictví.

Více informací

Kdy se akce koná

31. květen 2019 - 14:00–19:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt