Pavilon Anthropos

Běh pro Paměť národa

  • Akce již proběhla

  • Pavilon Anthropos
    Pisárecká 5
    Brno 602 00

Na Běh pro Paměť národa 2022 v Brně letos vyběhneme v sobotu 21. května. Kromě běhání si ale také poslechneme koncert kapely Hazafele, děti si budou moci prolézt opičí dráhu Lemur dětem a společně shlédneme představení PUTIN LYŽUJE /hra o zrození vraha/. Tak neváhejte, registrujte se na https://www.behpropametnaroda.cz/brno/ a poběžte za své hrdiny, na které by se nemělo zapomenout.

Běh pro Paměť národa bude již tradičně u pavilonu Anthropos, a to v sobotu 21. května. Běžci si mohou vybrat z tras na 5 či 10 kilometrů nebo běžet společně se svými přáteli štafetu na 4×2,5 kilometru. Pro nejmenší běžce bude připravená také trasa rodinného běhu na 1 km.

 

Na místě zahraje DJ Romeo Green a kapela Hazafele, děti si budou moci prolézt opičí dráhu od Lemura a od 13:30 zahraje Divadlo Líšeň svou inscenaci Putin lyžuje /hra o zrození vraha/. Druhá repríza tohotéž představení bude večer v 19:00. Zakoupením startovného běžci podpoří činnost neziskové organizace Post Bellum, která prostřednictvím projektu Paměť národa dokumentuje osudy pamětníků, pomáhá jim, vzdělává děti i dospělé a vypráví příběhy 20. i 21. století.

Více informací

Kdy se akce koná

21. květen 2022 - 08:00

Společný start se odehraje v sobotu 21. května. Individuálně je ale možné běžet v průběhu celého měsíce a pokud si chcete zaběhnout měřený okruh v okolí Anthroposu, trať necháme vyznačenou přes celý víkend 21. - 22. 5. 2022.

Vstupné

Podrobné info k závodním kategoriím na webu.

Více informací a kontakt

Pavilon Anthropos
Pisárecká 5
Brno 602 00

Událost na FB
David Butula
david.butula@postbellum.cz