Kraví hora

Běh pro Paměť národa

  • 20. květen 2023

  • 14:00

  • Kraví hora

I letos poběžíme za všechny, kteří se nevzdali!

Na trať se vydáme v sobotu 20. května na Kraví hoře. Na výběr bude několik možností – trasy na 4 nebo 8 km, štafeta 4x 2km i závod na 1 km, do kterého se můžou zapojit i rodiče s dětmi a kočárky. Nebude chybět doprovodný program pro děti i dospělé.
Běh pro Paměť národa není jen o sportovní aktivitě a fyzické vytrvalosti. Běh symbolicky věnujeme těm, kteří se v minulosti zachovali statečně a jsou pro nás inspirací. Kromě toho je náš Běh také společenskou akcí pro celou rodinu!

Zaplacením startovného přispějete Paměti národa na dokumentování osudů pamětníků a vyprávění jejich příběhů dalším generacím. Jak? Na Radnické 10 budeme pár dní po Běhu otevírat dlouho připravovanou interaktivní expozici. Přijďte se podívat!

Když jde o svobodu, dokážeme být vytrvalí. A to i doslova. Zveme vás na květnový Běh pro Paměť národa. Vydáme se na trať za všechny, kteří se nevzdali. Připomeneme si ty, kteří za svobodu bojují dnes na Ukrajině i ty, kteří se za ni postavili v minulosti.
Jejich příběhy totiž ukazují, že bez vytrvalosti se žádný boj neobejde. Buďme připraveni nejen přesvědčením, ale také svojí kondicí!
V květnu v Praze, Brně, Plzni, Olomouc a dalších městech. Kde a kdy se připojit a podpořit dobrou věc se dozvíte na behpropametnaroda.cz. Hlavním mediálním partnerem je Český rozhlas.

Více informací

Kdy se akce koná

20. květen 2023 - 14:00

Vstupné

Měřené běhy:
4 km / 8 km / štafeta 4 x 2 km

registrace on-line od 470 Kč / štafeta od 1 200 Kč
na místě od 570 Kč / štafeta od 1 300 Kč4 km

Více informací a kontakt

Kraví hora

Událost na FB
Anna Michlová
anna.michlova@postbellum.cz