Fléda

Balkan Bashavel

  • Akce již proběhla

  • Fléda

Oslavte s námi příchod jara bláznivými tanečními kreacemi v rytmech balkan beats, gypsy music, reggae a world music. MALALATA + Lovesong Orchestra + Dr. Tesla

Oslavte s námi příchod jara bláznivými tanečními kreacemi v rytmech balkan beats, gypsy music, reggae a world music. MALALATA + Lovesong Orchestra + Dr. Tesla

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.

MALALATA (SK)
MALALATA je už 11 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Lovesong Orchestra (CZ, live)
Pětičlenná dechová úderka balkánského střihu pod vedením kapelníka Tomáše El Checo Průši. Divoká, dravá a nespoutaná energie, silné emoce, dokonalé energetické propojení mezi kapelou a publikem. To vše charakterizuje každé vystoupení této noblesní tuzemské dechovky.

Dr. Tesla (CZ, Brigada Rakija)
Jeho tátou je Balkánec, mámou hudba světa, tetou zase gipsy, strýčkem klezmer, bratrem reggae a sestrou folklór. On sám neví, čí je, ale ze všech si vzal to nejlepší, aby bavil lidi vybranými selekcemi. Stále skromný, avšak mezi svá top vystoupení bez mihnutí oka řadí party po koncertě Dubioza Kolektiv a chorvatský festival Goulash Disko.

Autorská projekce by VISUALOVE

or English speaking balkan beats lovers:

We are coming back to Brno with our crazy Balkan Bashavel! Be prepared for balkan beats, gypsy madness,reggae and world music. DJs duo MALALATA invited Prague based band Lovesong Orchestra and Bratislava based DJ Dr. Tesla from soundsystem Brigada Rakija as their co-stars. Come and dance with us till the last breath!

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let!
Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event!

Více informací

Kdy se akce koná

6. duben 2018 - 21:00

Vstupné

Dospělí160 Kč

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku