Park Lužánky

Babí léto a dědský den

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • u café Ponava, vstup z třídy kpt. Jaroše

Minifestival třetího věku, který se koná 22. 8. od 14 – 20h v parku Lužánky.

Návštěvníci se mohou těšit na hudební program bandu Mojmíra Bártka, netradiční pojetí dechovkové klasiky v podání jazzmenů z uskupení Vepřovjanka a cimbálovku Slováckého krúžku, hrát se bude na podiu u Cafe Ponava.

Kromě hudby nabídnou organizátoři v přilehlém okolí aktivity zaměřené na zdraví a bezpečnost seniorů: pétanque, cvičení mozkových závitů hrami Univerzity třetího věku nebo seznámení s preventivními programy Městské policie. Prostor bude i pro práci rukama, tvořivý program nachystá centrum volného času Botanka a sdružení Mezi námi. Novinkou je bleší trh, kam můžete přinést, co vám doma přebývá a ostatním může udělat radost – uvítáme, když už teď nebudete vyhazovat domácí potřeby a knihy. U stánku Unie neslyšících si můžete nechat otestovat svůj sluch, ve spolupráci s Veterináři bez hranic otevřeme i Veterinární poradnu pro čtyřnohé mazlíčky seniorů. K dispozici bude krotitel mobilů, který pomůže seniorům s nastavením mobilního telefonu. Svoji činnost představí Klub českých turistů.
Chybět nebude stánek s informacemi z městské části Brno-střed, odboru zdraví MMB a pečovatelské služby.

Bohatý program finančně podpořila městská část Brno-střed, Jihomoravský kraj a Město Brno. Akce se koná pod záštitou 1. náměstka Petra Hladíka. Za organizaci děkujeme Káveesce, Zahradám soutoku, TIC Brno a Veřejné zeleni města Brna.

Kdy se akce koná

22. srpen 2021 - 14:00–20:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

u café Ponava, vstup z třídy kpt. Jaroše

Událost na FB
sim.kumpan@gmail.com

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!