Tržnice Brno

B: DEGUSTO

  • Akce již proběhla

  • Nejvyšší patro Tržnice Brno
    Zelný trh 14, 60200, Brno

Lounge party s atraktivním programem v samém centru města – na terese a horním patře Tržnice Brno. Užijte si Advent a dobroty na nejkrásnějším místě v srdci Brna.

Akce proběhne v rámci FESTIVALU VÁNOČNÍCH DÁRKŮ na Tržnici na Zelném Trhu.

Ochutnejte lokální chutě, nové zážitky, jedinečné ochutnávky a skvělou hudbu. Lounge večery budou gradovat a propojí jedinečný prostor tržnice a night-life pro dospělé v Brně v samém centru.

Ve 14 hodin otevřeme pro návštěvníky Terasu Tržnice pro ochutnávky exkluzivních českých a zahraničních piv, moravského vína a exkluzivních rumů. V 19:30 bude degustace pokračovat večerní párty s DJ a ochutnávkami Vás provede specialista na každý druh nápoje. Z pivovaru TINY REBEL připraví nejen jedinečná vánoční piva, ale i přednášku přímo s MOUSSA CLARKEM /UK/. Ten přiveze i svůj DJ set na večerní párty.

 

Akce je do 19:30 ZDARMA. Následně bude uzavřená párty – máme limitovaný počet míst na večer – předprodej lístků je zahájen v CRAFTBEER bottle shopu v prvním patře Tržnice Brno od 23.11. 2017.

Cena lístku je 100Kč – v ceně je zdarma nealko ke konzumaci alkoholu, šatna, relax zóna, výherní a odborné degustace, večerní párty.

Tento měsíc přijali výzvu DEGUSTO :
Craftbeer bottle shop & bar – řemeslné pivo http://www.trznicebrno.cz/prodejci/craftbeer-bottle-shop-bar/
UPB – ULTRA PREMIUM BRANDS – exkluzivní rumy
https://www.upb.cz/cs/
Wine up – http://www.wineupstore.cz/ – nejlepší lokální vína.

K pití patří skvělé jídlo, nebude chybět gril od nejlepšího řezníka široko daleko a nebudou chybět moravské sýry.

Ohodnoťte alkoholické nápoje, zabavte se s přáteli a svým hlasem rozhodněte o nejlepším drinku večera. Nejlepší degustátoři budu odměněni skvělou výhrou od partnerů.

O bezva hudbu na večerní party se postará s jeho sety DJ VINFIELD / https://www.mixcloud.com/VINFIELD / a MOUSSA CLARKE / http://www.moussaclarke.co.uk/ /.

Akce se koná do pozdních nočních hodin.

Buďte B: DEGUSTO – přijďte si užít noční Brno – posedět s přáteli, ochutnat nová jídla a nápoje, poslechnout si svěží hudbu a poznat město a zábavu v srdci města.

Více informací

Kdy se akce koná

9.–10. prosinec 2017 - 14:00–01:00

Vstupné

Mezi 14-19.30 vstup zdarma, od 19.30 vstupné 100,-Kč.

Více informací a kontakt

Zelný trh 14, 60200, Brno

Událost na FB
martina@langhamevents.cz