mysak-ocko

Autorské čtení z knihy Myšák Očko

  • Akce již proběhla

  • Kavárna Kraválna
    Pálavské náměstí 4246/5, Brno

Detektivní příběh ze zvířecí říše v knize.

Myšák Očko je pohádková kniha, která vaše brněnské děti donutí vstát ze židle a jít pátrat ve stopách detektiva myšáka Očka! Ten se v jeho prvním případu vydává za příšerou, která se usídlila v rybníku a vyhnala všechna zvířátka z jejich domovů. Dopadnout příšeru a donutit ji opustit rybník se ukazuje jako nelehký úkol. Naštěstí mu jsou mu nápomocná zvířátka – veverka Věrka a žabák Brňák.

Ve druhém příběhu se všechna brněnská zvířátka připravují a těší na zvířecí olympiádu! Myšáka Očka nominují na post ochránce celých olympijských her. S tím však přichází velká odpovědnost. Musí totiž ochránit zvířátka před divokými šelmami.

Myšák Očko má pro strach uděláno a tak si poradí se vším! Znázorňuje samé kladné vlastnosti, tudíž je pro děti příkladem správného chování – chová se slušně, spravedlivě a každému je nápomocný.

V knize se dozvídáme také zajímavé informace o brněnských přírodních památkách a je zde vyobrazeno plno krásných fotografií Mariánského údolí, dále pak mapy umístěných značek, ke kterým se má čtenář vydat. Kniha nabízí nejen rozkošný detektivní příběh, ale také omalovánky, které si děti mají za odměnu vybarvit pokaždé, když navštíví místo se značkou na dané adrese, které pro ně myšák Očko připravil.

Více informací

Kdy se akce koná

31. říjen 2017

Více informací a kontakt

Pálavské náměstí 5