Fotografie Roman Franc, léto 2021, Zelný trh

Autentické prohlídky: Léto v Brně

  • Akce již proběhla

Léto je ideálním časem na oblíbené komentované prohlídky města, které Brno ukazují z mnoha úhlů pohledu. O prázdninách se tak s TIC BRNO rozhodně nudit nebudete! Připravuje pro vás zajímavé prohlídky a témata, díky kterým si přijdou na své dospělí i malí návštěvníci.

Autentické Brno – to je oč tu běží! Poznávejte své město s průvodci a poslechněte si o něm, co jste doposud nevěděli, nebo zapomněli. Letní prohlídky se například zaměří na zaniklá i stále fungující tržiště, kupecké praktiky i fígle. Chybět nebude ani Mizející Brno, funkcionalistická architektura, Rande v Brně v osmdesátkách, prohlídky pro děti i seniory. A pozor – v rámci pěti prohlídek se dokonce poběží!

Uvažujete nad podzimním programem? Vyberte si z nabídky podzimních autentických prohlídek! Začínají již první víkend v září!

Dle rozhodnutí vlády o rozvolnění opatření je nutné při účasti na komentovaných prohlídkách použít ochranný prostředek dýchacích cest a dodržet níže uvedená mimořádná opatření.

Každý účastník čestně prohlašuje, že splňuje jednu ze tří podmínek:

  • písemné či elektronické potvrzení negativní POC antigenní test ne starší 72 hod. nebo potvrzení negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let není testování požadováno, mladší 18 let mohou mít potvrzení o bezinfekčnosti od své školy či od zákonného zástupce)
  • 14 dní od druhé dávky očkování (stačí kartička z očkovacího centra nebo od lékaře)
  • do 180 dní od prodělání nemoci COVID 19

Více informací na tel. čísle 542 427 150
Děkujeme vám za pochopení

Více informací

Kdy se akce koná

25. červen–29. srpen 2021

Vstupné

Vstupenky na jednotlivé prohlídky si vybírejte v detailech jednotlivých prohlídek.

Více informací a kontakt

Tereza Uřičářová, destinační manažer
+420 773 762 302
uricarova@ticbrno.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!