COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Autentické prohlídky: Jaro v Brně

  • 1. květen–20. červen 2021

Je tady jaro a s ním oblíbené procházky městem s průvodci, se kterými můžete poznávat Brno z mnoha úhlů pohledu a témat. V roce 2021 přichází tento projekt navíc s několika novinkami a taky se zbrusu novou vizuální identitou s fotografiemi známého brněnského fotografa Romana France. A protože on i TIC BRNO představují město autentické, jmenují se tak nově i prohlídky.

Tematické prohlídky TIC BRNO vždy reagovaly na aktuální témata a přizpůsobovaly jim svou nabídku. Vždy představovaly město autentické, což se nyní odráží i v názvu tohoto oblíbeného brněnského projektu nabízejícího prohlídky jarní, letní, podzimní a adventní, a vždy vycházely z potřeb a přání svých návštěvníků. Proto nyní nabízejí jak nová cool témata pro mladší a otrlé, tak kratší a finančně zvýhodněné okruhy, které fyzicky a finančně zvládnou i starší ročníky.

Filozofie autenticity prohlídek se prolíná s filozofií fotografií Romana France. „Pro fotografie k propagaci prohlídek TIC BRNO jsem využil autentická místa města, ať už známá a profláknutá, či naopak méně známá či vůbec neznámá. A protože mám autentické věci rád a je pro mě přirozené je do své práce zahrnovat v plné míře, oživil jsem tato místa lidmi kolem mě, kteří v Brně žijí nebo se v něm pohybují a tvoří jeho každodenní součást.“

Všechny prohlídky jsou prozatím nabídnuty pouze k REZERVACI. Nabízíme malý počet míst, rezervujte si tedy svá místa čas. V případě uvolnění opatření se vám včas ozveme a vaši rezervaci dořešíme. Nezapomeňte nám proto prosím nechat alespoň jeden kontakt (e-mailovou adresu, telefon).

Kdy se akce koná

1. květen–20. červen 2021

Více informací a kontakt