Impact Hub Brno

Atos Hackathon 2021

  • Akce již proběhla

  • Impact Hub Brno

Atos Hackathon 2021

Kde: Impact Hub Brno
Kdy: 23.-24. října 2021
Cena: 199 Kč/osoba (včetně stravy a přespání)
Web: https://bit.ly/3yJkIJR
Registrační formulář: https://bit.ly/2W7fauv
Kontakt: hackathon@atoscz.net

Nové výzvy, zajímavé kontakty, atraktivní zadání, možnost vytvořit celistvý produkt a vyhrát zajímavé ceny. To vše v 30 hodinách je Atos Hackathon, který poběhne 23.-24. října 2021 v Impact Hubu Brno.

Pohltila tě umělá inteligence nebo spíše hloubáš nad tím, jak přistupovat k IT agilněji? Na Atos Hackathonu si vybere každý, připraveny jsou totiž celkem 4 tracky, a to pro IT začátečníky i seniorní specialisty.

 

Těšit se můžeš na:
? AI a machine learning track
? Junior DevOps track a Senior DevOps track
? IoT track
? Tender track

Kdo se může zúčastnit❓
Jednotlivých tracků se mohou zúčastnit týmy o 3 až 5 lidech. Pokud jsi sám či sama a nechceš si hackathon nechat ujít, ozvi se nám na hackathon@atoscz.net a něco vymyslíme. Účast jednotlivců sice bohužel nemůžeme garantovat, ale uděláme, co bude v našich silách. IT znalosti jsou výhodou, ale ne nutností. Jedinou podmínkou je věk nad 18 let.

Co mi to přinese❓
Cílem Atos Hackathonu je především účastníky něco nového naučit a zprostředkovat jim, aby si vyzkoušeli práci na reálných zakázkách a s pomocí moderních technologií. Kromě toho se určitě potkají se zajímavými lidmi z oboru a navážou nové kontakty. Na vítěze jednotlivých tracků, které vybere odborná porota, pak čekají pěkné ceny (3D tiskárna, finanční odměna, zápůjčka automobilu Tesla a další služby či zážitky).

Kde budu spát a co budu jíst❓
Přespat můžeš přímo na místě v Impact Hubu Brno, stačí si přinést spacák. Ani o hladu tě nenecháme. Pro všechny účastníky je zajištěn oběd a večeře v sobotu a snídaně a oběd v neděli. Po celou dobu budou k dispozici nealko nápoje a další drobné občerstvení.

Kolik za to zaplatím❓
Cena za osobu je 199 Kč a zahrnuje vše výše zmíněné.

Jak se registrovat❓
Stačí vyplnit formulář na https://bit.ly/2W7fauv.

Tak do toho!

#AtosHackathon

Více informací

Kdy se akce koná

Vstupné

Dospělí199 Kč

Více informací a kontakt

Impact Hub Brno

Impact Hub Brno

Událost na FB
hackathon@atoscz.net

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku