COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Astrovíkend

  • 14.–15. listopad 2020

  • 09:00–18:00

  • SVČ Lužánky
    Lidická 50, Brno

Vážení návštěvníci Astrovíkendu, z důvodu aktuální epidemiologické situace se festival Astrovíkend v plánovaném termínu 17. až 18. 10. 2020 v brněnských Lužánkách neuskuteční.

Akce přesunuta na 14. a 15.listopadu.

Tradiční zážitkový festival za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem. Víkend nabídne poradny, přednášky, šamanské meditace a sortiment týkající se EZO sféry.

Zveme vás na přednášku českého odborníka MUDr. Davida Freje na aktuální téma- Silný imunitní systém. V přímém přenosu po skype se spojíme s vykladačem osudu -nádím z Knihovny palmových listů v Indii. PhDr Marie Formáčková – spisovatelka a publicistka- zavzpomíná na přátelství s H.Růžičkovou. Spisovatel a záhadolog PhDr. Arnošt Vašíček připravil přednášku spojenou s autogramiádou jeho nové knihy České tajemno podle níž byl natočen i výjimečný stejnojmenný seriál odvysílaný ČT. Připraveno je tradiční šamanské setkání – diagnostika fyz. a psych. potíží v duchu peruánské Amazonie- s C. Gomezem, ukázky filipínského a mongolského léčitelství a nově védská meditace atd.

Další hosté: Zdenka Blechová, M.Boháčová, Ilona Golovleva, Carlos Gomez – peruánský šaman, reverendka Estela Orbito – filipínská duchovní léčitelka, Zadaa BajarJargal – mongolská šamanka, Kartář Láďa, Olga Sellene, Jana Niessnerová, Marin Dobrev, Marcela Němcová, Monika Nika Skákalová…a další hosté

Kdy se akce koná

14.–15. listopad 2020 - 09:00–18:00

Více informací a kontakt

SVČ Lužánky
Lidická 50, Brno

Událost na FB