Aqualand Moravia

Aqualand Moravia slaví páté narozeniny

  • Akce již proběhla

  • Aqualand Moravia
    Pasohlávky 110, 691 22

Nejmodernější tuzemský aquapark Aqualand Moravia slaví již páté narozeniny.

Oslavy půlkulatin proto budou probíhat ve velkém stylu. V sobotu 4.sprna bude pro návštěvníky připravena pěnová party, zábavné soutěže i slavnostní rozkrojení narozeninového dortu. Vrcholem oslav pak bude vystoupení oblíbeného trapnomága Richarda Nedvěda.

Oslavy narozenin, které v Aqualandu proběhnou první srpnovou sobotu, budou spojením kouzel a barev. Chybět tak nebudou kouzelnické animace, zajímavé soutěže pro děti i dospělé nebo cvičení ve vodě. Akce nese název Kouzla barev, návštěvníci se tak mohou těšit na barevné drinky i výzdobu areálu. Doporučujeme také přijít v co nejbarevnějších plavkách. Připravena je totiž spousta překvapení a soutěží, které s tématem barev souvisí.

Na správné narozeninové oslavě nesmí chybět dort. Rozkrojení pětikilového dortu s pěti svíčkami proto bude také součástí sobotního programu. Symbolické bude i vystoupení hlavní hvězdy slavnostního dne Richarda Nedvěda. Ten se svou Stan-Up Comedy pobaví malé i velké přesně v 5 hodin a pět minut. Celým dnem pak návštěvníky provede DJ a moderátor Ondřej Vodný, připraven je také bohatý doprovodný program v podobě saxofonového vystoupení Lukáše Janoty nebo vystoupení uskupení Yoyo Freestyle. Děti se mohou těšit dokonce na pěnovou party nebo tetovací koutek. Také na oslavu narozenin lze navíc využít jedinečné letní akce, kdy k dospělé vstupence zakoupené na e-shopu získá zákazník vstupné pro dítě do 150 cm zcela zdarma.

Kdy se akce koná

4. srpen 2018 - 09:00

Vstupné

Dospělí

Více informací a kontakt

Pasohlávky 110, 691 22

info@aqualand-moravia.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku